Nicolae Bud Nicolae Bud
Întrebări și interpelări
Întrebări
Interpelări
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Proceduri parlamentare > Întrebări și interpelări > 68PM/06-06-2000

Referitor la situația creată în localitatea Borșa, județul Maramureș, privitoare la modul de utilizare a pășunilor.

Informații privind interpelarea
Nr.înregistrare: 68PM
Data înregistrarii: 06-06-2000
Data prezentării: 06-06-2000
Data comunicării: 06-06-2000
Adresant: Nicolae Bud - deputat
Destinatar: Guvernul României
în atenția: domnului Mugur Isărescu - Prim-Ministru al României
Textul intervenției:
fișier PDF
Răspuns solicitat: în scris
Informații privind răspunsul
Nr.înregistrare: 1/7865/DC/366
Data înregistrării: 20-06-2000
Răspuns primit de la: Ministerul Funcției Publice
comunicat de: domnul Vlad Roșca - Ministru
Textul răspunsului:
fișier PDF
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 17:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro