Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2007

  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
1. Președinte Văcăroiu Nicolae PSD
2. Vicepreședinți Tărăcilă Doru Ioan PSD
3.   Berceanu Radu Mircea PD-Ldin apr. 2007
4.   Nicolai Norica PNLdin apr. 2007
5.   Tudor Corneliu Vadim PRM
6. Secretari Vasilescu Gavrilă PCdin mai 2007
7.   Sârbu Ilie PSD
8.   Ungheanu Mihai PRM
9.   Puskás Valentin Zoltán UDMR
10. Chestori Ilușcă Daniel PNLdin apr. 2007
11.   Dumitru Constantin PNL
12.   Chelaru Ioan PSD
13.   Funar Gheorghe PRM

Foști membri ai Biroului permanent
  Funcție Nume și prenume Grup
parlamentar
de când/
până când
Vicepreședinți Meleșcanu Teodor Viorel D.A.până în apr. 2007
  Pereș Alexandru D.A.până în apr. 2007
Secretari Gheorghe Constantin PCpână în mai 2007
Chestori Păcuraru Nicolae Paul Anton D.A.până în apr. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 22 octombrie 2019, 4:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro