Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Biroul permanent Versiunea pentru printare
februarie - septembrie 2007

Nicolae Văcăroiu
Nicolae Văcăroiu
PSD
Președinte

Doru Ioan Tărăcilă Radu Mircea Berceanu Norica Nicolai Corneliu Vadim Tudor
Doru Ioan Tărăcilă
PSD
Vicepreședinte
Radu Mircea Berceanu
PD-L
Vicepreședinte
din apr. 2007
Norica Nicolai
PNL
Vicepreședinte
din apr. 2007
Corneliu Vadim Tudor
PRM
Vicepreședinte

Gavrilă Vasilescu Ilie Sârbu Mihai Ungheanu Valentin Zoltán Puskás
Gavrilă Vasilescu
PC
Secretar
din mai 2007
Ilie Sârbu
PSD
Secretar
Mihai Ungheanu
PRM
Secretar
Valentin Zoltán Puskás
UDMR
Secretar

Daniel Ilușcă Constantin Dumitru Ioan Chelaru Gheorghe Funar
Daniel Ilușcă
PNL
Chestor
din apr. 2007
Constantin Dumitru
PNL
Chestor
Ioan Chelaru
PSD
Chestor
Gheorghe Funar
PRM
Chestor
Foști membri ai Biroului permanent

Teodor Viorel Meleșcanu Alexandru Pereș Constantin Gheorghe
Teodor Viorel Meleșcanu
D.A.
Vicepreședinte
până în apr. 2007
Alexandru Pereș
D.A.
Vicepreședinte
până în apr. 2007
Constantin Gheorghe
PC
Secretar
până în mai 2007

Nicolae Paul Anton Păcuraru
Nicolae Paul Anton Păcuraru
D.A.
Chestor
până în apr. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 noiembrie 2019, 15:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro