VASLUI
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Camera Deputaților > Circumscriptii electorale > VASLUI Versiunea pentru printare
Legislatura 2004-2008
 Nr. 
 crt. 
Nume și prenume Formațiunea politică
la alegeri la sfârșitul
mandatului
1. Bentu Dumitru PSD
2. Crețu Gabriela
până în 20.12.2007
PSD
înlocuit de
Butnaru Vasile
din 20.12.2007
 PSD  
3. Giurescu Ion
până în 28.06.2006
PSD
înlocuit de
Stativă Irinel Ioan
din 5.07.2006
 PSD  
4. Hogea Vlad Gabriel PRM PC
5. Marian Dan Mihai PNL
6. Rădulescu Cristian PD PDL
7. Voinea Florea PUR-SL PSD
Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 3 decembrie 2021, 0:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro