Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2016-prezent
Președintele Comisiei juridice, de disciplină și imunități, deputatul PSD de Vrancea Nicușor Halici, a primit, luni, 4 noiembrie 2019, vizita delegației Comitetului pentru Justiție din Parlamentul Suediei, condusă de președintele acestuia, Frederik Lundh Sammeli.

05 noiembrie 2019

03 mai 2017
 
Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 19 septembrie 2020, 1:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro