Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Drepturile omului > Monitorizare Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Remus-Florinel Cernea Cernea Remus-Florinel neafiliat 18.02.2014
2.   Tamara-Dorina Ciofu Ciofu Tamara-Dorina PSD  
3.   Mircea Lubanovici Lubanovici Mircea PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Dorel-Gheorghe Căprar Căprar Dorel-Gheorghe PSD 19.03.2013 18.02.2014
2.   Ioan Dîrzu Dîrzu Ioan PSD   19.03.2013
3.   Ioan Sorin Roman Roman Ioan Sorin PSD 18.02.2014 28.11.2016

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Dorel-Gheorghe Căprar Căprar Dorel-Gheorghe PSD   18.02.2014
2. Ioan Dîrzu Dîrzu Ioan PSD   19.03.2013
3. Ioan Sorin Roman Roman Ioan Sorin PSD 25.03.2013 28.11.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 0:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro