2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Membri Cernea Remus-Florinel neafiliat 18.02.2014
2.   Ciofu Tamara-Dorina PSD  
3.   Lubanovici Mircea PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Căprar Dorel-Gheorghe PSD 19.03.2013 18.02.2014
2.   Dîrzu Ioan PSD   19.03.2013
3.   Roman Ioan Sorin PSD 18.02.2014 28.11.2016

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Căprar Dorel-Gheorghe PSD   18.02.2014
2. Dîrzu Ioan PSD   19.03.2013
3. Roman Ioan Sorin PSD 25.03.2013 28.11.2016