Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Juridică Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Greblă Toni PSD  
2. Vicepreședinți Urban Iulian PD-L  
3. Secretari Andrei Florin Mircea PD-L  
4. Membri Chelaru Ioan PSD  
5.   Cseke Attila-Zoltán UDMR 05.09.2011
6.   Ghișe Ioan PNL  
7.   Humelnicu Augustin Daniel PD-L  
8.   Rușeț Ion PD-L  
9.   Șova Dan Coman PSD  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bîgiu Marian Cristinel PNL   23.06.2012
2. Cseke Attila-Zoltán UDMR   10.02.2010
3. Gyerkó László UDMR 10.02.2010 05.09.2011
4. Marian Valer PSD   23.02.2009
5. Țuțuianu Adrian PSD 23.02.2009 29.06.2012

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 iunie 2019, 4:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro