Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Costică Canacheu Canacheu Costică PD-L  
2. Vicepreședinți Eugen Bejinariu Bejinariu Eugen
vicepreședinte din 13 apr. 2011
PSD  
3.   Marian-Florian Săniuță Săniuță Marian-Florian neafiliat  
4.   Adrian George Scutaru Scutaru Adrian George PNL  
5. Secretari Gheorghe Ana Ana Gheorghe PSD  
6.   Eugen Bădălan Bădălan Eugen PD-L  
7. Membri Adrian Bădulescu Bădulescu Adrian PD-L  
8.   Mihăiță Calimente Calimente Mihăiță PNL  
9.   Georgică Dumitru Dumitru Georgică PNL  
10.   Attila Korodi Korodi Attila UDMR 08.05.2012
11.   Dănuț Liga Liga Dănuț PD-L  
12.   Niculae Mircovici Mircovici Niculae Mino.  
13.   Ion Mocioalcă Mocioalcă Ion PSD  
14.   Dan Ilie Morega Morega Dan Ilie neafiliat  
15.   Constantin Niță Niță Constantin PSD  
16.   Gabriel Oprea Oprea Gabriel Prog. 16.02.2009
17.   Ștefan Daniel Pirpiliu Pirpiliu Ștefan Daniel neafiliat  
18.   Neculai Rebenciuc Rebenciuc Neculai PD-L  
19.   Valentin Rusu Rusu Valentin PNL 20.10.2009
20.   Radu Stroe Stroe Radu PNL 08.02.2010
21.   Angel Tîlvăr Tîlvăr Angel PSD  
22.   Claudiu Țaga Țaga Claudiu Prog. 08.03.2011
23.   Petru Gabriel Vlase Vlase Petru Gabriel PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Doru-Claudian Frunzulică Frunzulică Doru-Claudian Prog. 18.10.2011
2. Mózes Zoltán Pálfi Pálfi Mózes Zoltán UDMR 31.08.2011
3. Georgian Pop Pop Georgian PSD 08.03.2011
4. Cosmin Mihai Popescu Popescu Cosmin Mihai PD-L 23.11.2010
5. Cezar-Florin Preda Preda Cezar-Florin PD-L 04.03.2009
6. Valerian Vreme Vreme Valerian PD-L 20.10.2009

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 3 aprilie 2020, 8:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro