Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Camera Deputaților > Comisii > Abuzuri Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ioan Stan Stan Ioan PSD  
2. Vicepreședinți Adrian Gurzău Gurzău Adrian PD-L  
3.   Luminița Iordache Iordache Luminița
vicepreședinte din 27 apr. 2011
Prog.  
4.   Octavian-Marius Popa Popa Octavian-Marius
vicepreședinte din 1 iun. 2010
PNL  
5. Secretari Dumitru Boabeș Boabeș Dumitru
secretar din 4 mai 2010
PSD  
6.   Radu Eugeniu Coclici Coclici Radu Eugeniu PSD  
7. Membri William Gabriel Brînză Brînză William Gabriel PD-L  
8.   Ioan Damian Damian Ioan PSD 03.05.2010
9.   Dan Mihai Marian Marian Dan Mihai PD-L 08.03.2011
10.   Nicolae Stan Stan Nicolae PSD 18.10.2011
11.   Eugen Constantin Uricec Uricec Eugen Constantin PSD 08.03.2011

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Alina-Ștefania Gorghiu Gorghiu Alina-Ștefania PNL 12.05.2010
2. Secretari Luminița Iordache Iordache Luminița Prog. 04.05.2010

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Mihail Boldea Boldea Mihail neafiliat   04.03.2009
2. László Borbély Borbély László UDMR 08.02.2010 08.05.2012
3. Petru Farago Farago Petru UDMR   08.02.2010
4. Alina-Ștefania Gorghiu Gorghiu Alina-Ștefania PNL   12.05.2010
5. Andrei-Valentin Sava Sava Andrei-Valentin PSD   04.03.2009
6. Gabriel Tița-Nicolescu Tița-Nicolescu Gabriel PD-L 22.12.2009 17.03.2010
7. Ioan Țintean Țintean Ioan PNL   04.03.2009
8. Elena Gabriela Udrea Udrea Elena Gabriela PD-L 15.04.2009 08.03.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 17:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro