Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Camera Deputaților > Comisii > Tehnologia informației Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Eugen Nicolicea Nicolicea Eugen
președinte din 15 mar. 2016
PSD 09.03.2016
2. Vicepreședinți Vasile-Cătălin Drăgușanu Drăgușanu Vasile-Cătălin
vicepreședinte din 3 noi. 2015
PNL 28.10.2015
3.   Vasile Ghiorghe Gliga Gliga Vasile Ghiorghe
vicepreședinte din 10 mar. 2015
PSD  
4.   Ionuț-Cristian Săvoiu Săvoiu Ionuț-Cristian
vicepreședinte din 3 dec. 2014
PSD  
5. Secretari Sorin-Avram Iacoban Iacoban Sorin-Avram PSD  
6.   Răzvan-Ionuț Tănase Tănase Răzvan-Ionuț
secretar din 10 mar. 2015
neafiliat  
7. Membri Mircea-Vasile Cazan Cazan Mircea-Vasile PNL  
8.   Florin Ciurariu Ciurariu Florin PNL 17.06.2014
9.   Titi Holban Holban Titi PSD  
10.   Daniel Iane Iane Daniel PNL  
11.   Iosif Moldovan Moldovan Iosif UDMR  
12.   Neagu Murgu Murgu Neagu UNPR 26.06.2013
13.   Daniel Vasile Oajdea Oajdea Daniel Vasile neafiliat  
14.   Varujan Pambuccian Pambuccian Varujan Minoritati  
15.   Cornel-Mircea Sămărtinean Sămărtinean Cornel-Mircea UNPR  
16.   Valerian Vreme Vreme Valerian UNPR  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Vasile Ghiorghe Gliga Gliga Vasile Ghiorghe PSD 03.12.2014 10.03.2015
2.   Daniel Vasile Oajdea Oajdea Daniel Vasile neafiliat   03.12.2014
3. Vicepreședinți Ion Diniță Diniță Ion ALDE 03.12.2014  
4.   Neagu Murgu Murgu Neagu UNPR 03.09.2013 03.12.2014
5.   Ion Șcheau Șcheau Ion PNL   03.09.2013
6.   Răzvan-Ionuț Tănase Tănase Răzvan-Ionuț neafiliat 03.12.2014 10.03.2015

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ioan Adam Adam Ioan PSD   19.01.2015
2. Ion-Marcel Ciolacu Ciolacu Ion-Marcel PSD 14.05.2013 03.02.2015
3. Andrei-Răzvan Condurățeanu Condurățeanu Andrei-Răzvan UNPR 08.10.2013 03.06.2014
4. Ion Diniță Diniță Ion ALDE 21.05.2013 01.04.2015
5. Sorin Mihai Grindeanu Grindeanu Sorin Mihai PSD 03.02.2015 29.06.2016
6. Iusein Ibram Ibram Iusein Minoritati   18.10.2016
7. Cornelia Negruț Negruț Cornelia ALDE   21.05.2013
8. Dan Nica Nica Dan PSD   23.06.2014
9. Ion Șcheau Șcheau Ion PNL   28.10.2015

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 noiembrie 2019, 15:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro