Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Privatizare Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Valentin Gigel Calcan Calcan Valentin Gigel PD-L  
2. Vicepreședinți Gavril Mîrza Mîrza Gavril
vicepreședinte din 16 feb. 2009
PSD  
3. Secretari Liviu Titus Pașca Pașca Liviu Titus PNL  
4. Membri Laurențiu Chirvăsuță Chirvăsuță Laurențiu Prog.  
5.   Andras Levente Fekete Szabó Fekete Szabó Andras Levente UDMR 02.03.2011
6.   Sorin Fodoreanu Fodoreanu Sorin PD-L  
7.   Mihăiță Găină Găină Mihăiță PSD 06.09.2010
8.   Gabriel Mutu Mutu Gabriel PSD 23.03.2011
9.   Vasile Pintilie Pintilie Vasile PD-L  
10.   Dan Radu Rușanu Rușanu Dan Radu PNL 06.09.2010
11.   Ion Toma Toma Ion Prog. 10.10.2011

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Gabriel Mutu Mutu Gabriel PSD 16.02.2009

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Álmos Albert Albert Álmos UDMR   02.03.2011
2. Viorel Riceard Badea Badea Viorel Riceard PNL 02.03.2011 07.09.2011
3. Iulian Bădescu Bădescu Iulian PSD 16.02.2009 09.09.2009
4. Paul Ichim Ichim Paul PNL 26.10.2009 06.09.2010
5. Cezar Mircea Măgureanu Măgureanu Cezar Mircea PSD   26.10.2009
6. Gabriel Mutu Mutu Gabriel PSD   16.02.2009
7. Vasile Cosmin Nicula Nicula Vasile Cosmin PSD   06.09.2010
8. Sorina Luminița Plăcintă Plăcintă Sorina Luminița PNL 09.09.2009 02.03.2011
9. Ion Toma Toma Ion Prog.   23.03.2011

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 august 2020, 20:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro