Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-2020 > Parlamentul României > Comisii > Curtea de Conturi Versiunea pentru printare
2016-2020

Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Cocoș Vasile
președinte din 17 apr. 2019
deputat PSD  
2. Vicepreședinți Vîlceanu Dan deputat PNL  
3. Secretari Petcu Toma-Florin deputat PNL  
4. Membri Firczak Iulius Marian deputat Minoritati  
5.   Mihu Ștefan senator PSD  
6.   Nosa Iuliu deputat PSD  
7.   Pațurcă Roxana-Natalia senator PSD  
8.   Pirtea Marilen - Gabriel deputat PNL  
9.   Pîrvulescu Eugen senator PNL  
10.   Pop Andrei deputat PSD  
11.   Suciu Matei deputat PSD 17.04.2019
12.   Tánczos Barna senator UDMR  
13.   Todoran Adrian-Mihăiță deputat PMP  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Lazăr Sorin deputat PSD 17.04.2019

Foști membri ai comisiei
Numele și prenumele Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Chichirău Cosette-Paula deputat USR 18.12.2020
2. Lazăr Sorin deputat PSD 14.10.2020
3. Pau Radu - Adrian deputat PRO România 17.04.2019

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 19 aprilie 2021, 22:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro