Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2008-2012 > Senatul > Comisii > Buget Versiunea pentru printare
2008-2012

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ovidiu Marian Marian Ovidiu
președinte din 8 sep. 2010
PNL  
2. Vicepreședinți Marius Sorin-Ovidiu Bota Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD  
3. Membri Viorel Arcaș Arcaș Viorel PSD  
4.   Gheorghe Marcu Marcu Gheorghe PSD  
5.   Cezar Mircea Măgureanu Măgureanu Cezar Mircea PSD 03.03.2011
6.   Alexandru Mocanu Mocanu Alexandru PD-L  
7.   Marius Petre Nicoară Nicoară Marius Petre PNL  
8.   Dorin Păran Păran Dorin PNL  
9.   Vasile Pintilie Pintilie Vasile PD-L 15.11.2010
10.   Dan Radu Rușanu Rușanu Dan Radu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Ion Ariton Ariton Ion PD-L 08.09.2010
2. Secretari Vasile Mustățea Mustățea Vasile PNL  

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ion Ariton Ariton Ion PD-L   08.09.2010
2. Radu Cătălin Mardare Mardare Radu Cătălin PSD   02.03.2011
3. Vasile Mustățea Mustățea Vasile PNL   25.06.2012
4. Marian Iulian Rasaliu Rasaliu Marian Iulian PD-L 08.09.2010 15.11.2010

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 februarie 2020, 6:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro