Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2012-2016 > Senatul > Comisii > Agricultură Versiunea pentru printare
2012-2016

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Silistru Doina
președinte din 8 mar. 2016
PSD  
2. Vicepreședinți Niță Mihai PLC  
3. Secretari Tánczos Barna UDMR  
4. Membri Duruț Aurel PSD  
5.   Luchian Dragoș PNL  
6.   Marian Dan Mihai PNL  
7.   Păunescu Teiu PLC  
8.   Pereș Alexandru PNL  
9.   Popescu Corneliu PNL 15.02.2016
10.   Tămagă Constantin PSD  
11.   Tomoiagă Ștefan-Liviu PNL  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Președinte Saghian Gheorghe neafiliat 08.03.2016

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Bereanu Neculai PSD 02.12.2013 04.02.2015
2. Nițu Remus-Daniel PLC   14.03.2016
3. Saghian Gheorghe neafiliat   08.03.2016

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 18 noiembrie 2019, 17:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro