Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2004-2008 > Senatul > Comisii > Apărare Versiunea pentru printare
2004-2008

Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Diaconescu Cristian PSD 18.10.2006
2. Vicepreședinți Stoica Ilie
vicepreședinte din 11 sep. 2007
PNL 28.06.2007
3. Secretari Szabó Károly Ferenc UDMR  
4. Membri Blaga Vasile PD-L 08.02.2007
5.   Ilușcă Daniel PNL 24.03.2005
6.   Nasleu Ioan PRM 13.10.2008
7.   Nicolae Șerban PSD 27.02.2007
8.   Popescu Mihail PSD  
9.   Stănoiu Rodica Mihaela PC 04.06.2007
10.   Tudor Corneliu Vadim PRM  
11.   Vraciu Jan PD-L  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Președinte Maior George-Cristian PSD 20.06.2005  
2.   Talpeș Ioan PD-L   20.06.2005
3. Vicepreședinți Nicolai Norica PNL 24.03.2005 28.06.2007

Foști membri ai comisiei
Senatorul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Ilașcu Ilie PRM   19.06.2005
2. Maior George-Cristian PSD   05.10.2006
3. Nicolai Norica PNL   28.06.2007
4. Petrescu Ilie PC 19.06.2005 13.10.2008
5. Rădulescu Cristache PD-L   08.02.2007
6. Stoica Ilie PNL   04.06.2007
7. Stroe Radu PNL   24.03.2005
8. Talpeș Ioan PD-L   27.02.2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 15 octombrie 2019, 7:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro