Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2000-2004 > Camera Deputaților > Comisii > Administrație Versiunea pentru printare
2000-2004

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Ioan Oltean Oltean Ioan PD  
2. Vicepreședinți Eugen Lucian Pleșa Pleșa Eugen Lucian
vicepreședinte din 19 sep. 2001
PRM 22.02.2001
3. Secretari Ion Florescu Florescu Ion PSD  
4. Membri Mircea Bucur Bucur Mircea PSD  
5.   Aurel Chelbea Chelbea Aurel PSD 13.09.2004
6.   Ion Cîrstoiu Cîrstoiu Ion PD  
7.   Viorel-Gheorghe Coifan Coifan Viorel-Gheorghe PNL  
8.   Gheorghe Dinu Dinu Gheorghe PRM  
9.   Cornelia Ionescu Ionescu Cornelia PSD 27.09.2004
10.   Maria Lazăr Lazăr Maria PSD  
11.   Nicolae Leonăchescu Leonăchescu Nicolae PRM  
12.   Grigore Makkai Makkai Grigore UDMR  
13.   Petru Mirciov Mirciov Petru Minoritati  
14.   Anton Mițaru Mițaru Anton PSD  
15.   Nicolae Nan Nan Nicolae PD  
16.   Dan Nica Nica Dan PSD  
17.   Kanty Cătălin Popescu Popescu Kanty Cătălin PSD  
18.   Dumitru Puzdrea Puzdrea Dumitru PRM  
19.   Paul Șnaider Șnaider Paul PRM  
20.   Sergiu Mihail Tofan Tofan Sergiu Mihail PNL 13.09.2004
21.   Alexandru Țibulcă Țibulcă Alexandru PSD  
22.   Valeriu Ștefan Zgonea Zgonea Valeriu Ștefan PSD  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Costel Avram Avram Costel PRM 10.01.2001
2.   Radu Liviu Bara Bara Radu Liviu PSD  
3.   Nicolae Leonăchescu Leonăchescu Nicolae PRM 12.09.2001
4. Secretari Csaba-Tiberiu Kovacs Kovacs Csaba-Tiberiu UDMR 11.11.2004

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
din data până în data
1. Costel Avram Avram Costel PRM   10.01.2001
2. Radu Liviu Bara Bara Radu Liviu PSD   01.12.2004
3. Gheorghe Pavel Bălan Bălan Gheorghe Pavel PSD   17.01.2001
4. Vasile Silvian Ciupercă Ciupercă Vasile Silvian PSD 22.02.2001 13.07.2004
5. Victor Paul Dobre Dobre Victor Paul PNL   12.07.2004
6. Valentin Tiberiu Hossu Hossu Valentin Tiberiu PSD 13.09.2004 27.09.2004
7. Aurel-Constantin Ilie Ilie Aurel-Constantin PSD   11.03.2002
8. Florin Iordache Iordache Florin PSD 22.02.2001 15.12.2003
9. Csaba-Tiberiu Kovacs Kovacs Csaba-Tiberiu UDMR   11.11.2004
10. Costică Macaleți Macaleți Costică PSD   05.02.2001
11. Ioan Mihai Năstase Năstase Ioan Mihai neafiliat 17.09.2001 17.02.2004
12. Ion Nicolae Nicolae Ion PSD 22.02.2001 10.07.2004
13. Dorin Grigore Popescu Popescu Dorin Grigore PNL   20.02.2001

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 14 august 2022, 14:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro