Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Sănătate Versiunea pentru printare
2016-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Buicu Corneliu-Florin PSD  
2. Vicepreședinți Roșca Lucreția PSD  
3.   Stamatian Vasile-Florin PNL  
4.   Ungureanu Emanuel-Dumitru USR  
5. Secretari Dinu Cristina-Elena PSD  
6.   Vass Levente UDMR  
7. Membri Balint Liviu-Ioan PSD  
8.   Cherecheș Viorica PNL  
9.   Ciofu Tamara-Dorina PSD 20.03.2019
10.   Cobuz Maricela PSD  
11.   Dumitrache Ileana Cristina PSD 20.03.2019
12.   Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE  
13.   Gavriliță Bianca - Miruna PSD  
14.   Holban Georgeta-Carmen PSD  
15.   Ioniță Antoneta PNL  
16.   Lupașcu Costel PSD 11.04.2017
17.   Movilă Petru PMP  
18.   Pop Tudor Rareș USR  
19.   Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Bănicioiu Nicolae PRO Europa 11.04.2017
2. Ciuhodaru Tudor PSD 13.06.2019
3. Popescu Pavel PNL 19.09.2017

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 23 august 2019, 8:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro