Sunteți în secțiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Învățământ Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Intotero Natalia-Elena PSD  
2. Vicepreședinți Atanasiu Onuț Valeriu
vicepreședinte din 23 mar. 2021
PNL  
3.   Nechita Aurel PSD  
4.   Szabó Ödön UDMR  
5. Secretari Havârneanu Filip USR PLUS  
6.   Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD  
7. Membri Alexandru Victoria-Violeta PNL 24.02.2021
8.   Barcari Rodica-Luminița PNL  
9.   Bulai Oana-Gianina PSD  
10.   Căuș Vasile-Aurel PNL  
11.   Cristian Brian USR PLUS  
12.   Crîstici Ognean Minoritati  
13.   Damian Romulus-Marius PSD  
14.   Dancă Ionel PNL 24.02.2021
15.   Gál Károly UDMR 10.02.2021
16.   Hărătău Elena PNL  
17.   Ivănuță Cristian-Daniel AUR 01.02.2021
18.   Manea Cătălin-Zamfir Minoritati 10.02.2021
19.   Miftode Marius-Andrei USR PLUS  
20.   Piper-Savu Florin PSD  
21.   Popescu Dan-Cristian PSD  
22.   Predescu Ana-Loredana PSD  
23.   Toda Daniel-Liviu USR PLUS  
24.   Volosatîi Boris AUR 01.02.2021
25.   Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati  

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului
până în data
1. Vicepreședinți Muraru Iulian-Alexandru PNL 24.02.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Apjok Norbert Neafiliați 10.02.2021
2. Muraru Iulian-Alexandru PNL 24.02.2021

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 14 aprilie 2021, 7:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro