Camera Deputaților
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Camera Deputaților > Versiunea pentru printare

Lista deputatilor în ordine alfabetica

  Nume si prenume Circumscriptia electorala PartidMembru
din
Nr. Denumire
1.  Achiței Vasile-Cristian 7 BOTOȘANI PNL
2.  Adnagi Slavoliub   Minoritati
3.  Alexe Costel 24 IAȘI PNL
4.  Ambrus Izabella-Agnes 8 BRAȘOV UDMR
5.  Ampleev Andrian   Minoritati 12 sep. 2018
6.  Anastase Roberta Alma 31 PRAHOVA PNL
7.  Andrei Alexandru-Ioan 19 GIURGIU PNL
8.  Andronache Gabriel 8 BRAȘOV PNL
9.  Andrușcă Dănuț 29 NEAMȚ PSD
10.  Antal István-János 14 CONSTANȚA UDMR
11.  Anton Anton 42 BUCUREȘTI PSD
12.  Apjok Norbert 26 MARAMUREȘ UDMR
13.  Ardelean Ben-Oni 37 TIMIȘ PNL
14.  Arsu Alin-Ionuț 42 BUCUREȘTI USR 25 iun. 2019
15.  Avram Constantin 4 BACĂU PSD
16.  Axinte Vasile 24 IAȘI PSD
17.  Babuș Radu 14 CONSTANȚA PSD
18.  Balan Ioan 35 SUCEAVA PNL
19.  Balint Liviu-Ioan 33 SĂLAJ PNL
20.  Banias Mircea Marius 14 CONSTANȚA PNL
21.  Barna Ilie Dan 34 SIBIU USR
22.  Băișanu Ștefan-Alexandru 35 SUCEAVA PSD
23.  Bălănescu Alexandru 27 MEHEDINȚI PRO România
24.  Bănicioiu Nicolae 24 IAȘI PRO România
25.  Bârlădeanu Dragoș-Petruț 41 VRANCEA PSD
26.  Bejinariu Eugen 35 SUCEAVA PSD
27.  Bende Sándor 21 HARGHITA UDMR
28.  Benedek Zacharie 21 HARGHITA UDMR
29.  Benga Tudor - Vlad 8 BRAȘOV USR
30.  Benkő Erika 15 COVASNA UDMR
31.  Bica Dănuț 3 ARGEȘ PNL
32.  Bichineț Corneliu 39 VASLUI PMP
33.  Birchall Ana 39 VASLUI Neafiliați
34.  Biro Zsolt-Istvan 28 MUREȘ UDMR
35.  Biró Rozália-Ibolya 5 BIHOR UDMR
36.  Bîzgan-Gayral Oana-Mioara 42 BUCUREȘTI Neafiliați
37.  Boboc Tudorița-Rodica 41 VRANCEA PSD
38.  Boboc Valentin Gabriel 36 TELEORMAN PSD
39.  Bode Lucian Nicolae 33 SĂLAJ PNL
40.  Bodea Marius 24 IAȘI Neafiliați
41.  Bogaciu Alexandra-Corina 25 ILFOV PSD
42.  Bogdan Gheorghe-Dănuț 5 BIHOR PSD
43.  Bontea Vlad 27 MEHEDINȚI PSD
44.  Boroianu Aurel-Robert 14 CONSTANȚA PNL
45.  Borza Remus-Adrian 8 BRAȘOV PNL
46.  Bota Marius Sorin-Ovidiu 26 MARAMUREȘ PSD
47.  Botez Mihai-Cătălin 39 VASLUI USR
48.  Bozianu Nicoleta-Cătălina 31 PRAHOVA PMP
49.  Bran-Voinea Ioana 32 SATU-MARE PSD
50.  Bucura-Oprescu Simona 3 ARGEȘ PSD
51.  Budăi Marius-Constantin 7 BOTOȘANI PSD
52.  Buican Cristian 40 VÂLCEA PNL
53.  Buicu Corneliu-Florin 28 MUREȘ PSD
54.  Bulai Iulian 29 NEAMȚ USR
55.  Bumb Sorin-Ioan 1 ALBA PNL
56.  Burciu Cristina 13 CLUJ PNL
57.  Calista Mara-Daniela 36 TELEORMAN PNL
58.  Calotă Florică Ică 36 TELEORMAN PNL
59.  Căciulă Aurel 39 VASLUI PSD
60.  Căprar Dorel-Gheorghe 2 ARAD PSD
61.  Căruceru Aida-Cristina 42 BUCUREȘTI PSD
62.  Cătăniciu Steluța-Gustica 13 CLUJ PSD
63.  Cherecheș Florica 5 BIHOR PNL
64.  Cherecheș Viorica 26 MARAMUREȘ PNL
65.  Chichirău Cosette-Paula 24 IAȘI USR
66.  Chiriac Viorel 8 BRAȘOV PSD
67.  Cioabă Petre 36 TELEORMAN PSD 5 iun. 2019
68.  Ciocan Dan 30 OLT PSD
69.  Ciofu Tamara-Dorina 7 BOTOȘANI PSD
70.  Ciolacu Ion-Marcel 10 BUZĂU PSD
71.  Cîmpeanu Sorin Mihai 42 BUCUREȘTI PNL
72.  Cîtea Vasile 24 IAȘI PSD
73.  Cobuz Maricela 35 SUCEAVA PSD
74.  Cocoș Vasile 40 VÂLCEA PSD
75.  Codreanu Constantin 43 DIASPORA PMP
76.  Cojocaru Petru-Bogdan 24 IAȘI PSD 25 iun. 2019
77.  Coliu Doru-Petrișor 43 DIASPORA PMP
78.  Constantin Daniel 42 BUCUREȘTI PNL
79.  Cosma Andreea 31 PRAHOVA PSD 16 ian. 2017
80.  Cosma Lavinia-Corina 28 MUREȘ Neafiliați
81.  Cozmanciuc Corneliu-Mugurel 29 NEAMȚ PNL
82.  Cristache Cătălin 18 GALAȚI PMP
83.  Csép Éva-Andrea 28 MUREȘ UDMR
84.  Csokany Petronela-Mihaela   Minoritati
85.  Csoma Botond 13 CLUJ UDMR
86.  Cuc Alexandru-Răzvan 19 GIURGIU PSD
87.  Cucșa Marian-Gheorghe 37 TIMIȘ Neafiliați
88.  Culeafă Mihai 25 ILFOV PNL
89.  Cupă Ion 17 DOLJ PMP
90.  Cupșa Ioan 5 BIHOR PNL
91.  Dehelean Silviu 5 BIHOR USR
92.  Dinu Cristina-Elena 19 GIURGIU PSD
93.  Dîrzu Ioan 1 ALBA PSD
94.  Dobre Mircea-Titus 14 CONSTANȚA PRO România
95.  Dobre Victor Paul 18 GALAȚI PNL
96.  Dobrică Ionela Viorela 10 BUZĂU PSD
97.  Dobrovici-Bacalbașa Nicolae 18 GALAȚI PSD
98.  Dobrovie Matei-Adrian 42 BUCUREȘTI PNL
99.  Dohotaru Adrian-Octavian 13 CLUJ Neafiliați
100.  Drăghici Mircea-Gheorghe 3 ARGEȘ Neafiliați
101.  Drulă Cătălin 37 TIMIȘ USR
102.  Dumitrache Ileana Cristina 14 CONSTANȚA PSD
103.  Dunava Costel Neculai 4 BACĂU PSD
104.  Durbacă Eugen 18 GALAȚI PSD
105.  Duruș Vlad-Emanuel 26 MARAMUREȘ USR
106.  Erdei Dolóczki István 32 SATU-MARE UDMR
107.  Farago Petru 2 ARAD UDMR
108.  Fădor Angelica 35 SUCEAVA PNL
109.  Firczak Iulius Marian   Minoritati
110.  Florea Damian 42 BUCUREȘTI PNL
111.  Florea Oana-Consuela 42 BUCUREȘTI PSD
112.  Floroiu Ionel 4 BACĂU PSD
113.  Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela 31 PRAHOVA PSD
114.  Furic Iarco   Minoritati
115.  Furtună Mirela 42 BUCUREȘTI PSD
116.  Ganț Ovidiu Victor   Minoritati
117.  Gavrilă Camelia 24 IAȘI PSD
118.  Gavrilescu Grațiela Leocadia 31 PRAHOVA PSD
119.  Gavriliță Bianca - Miruna 37 TIMIȘ PSD
120.  Găină Mihăiță 23 IALOMIȚA PNL
121.  Georgescu Laura 18 GALAȚI PSD 25 iun. 2019
122.  Georgescu Nicolae 3 ARGEȘ PSD
123.  Gerea Andrei Dominic 3 ARGEȘ PSD
124.  Gheorghe Andrei Daniel 25 ILFOV PNL
125.  Gheorghe Tinel 23 IALOMIȚA PNL
126.  Gheorghiu Bogdan 35 SUCEAVA PNL
127.  Ghera Giureci-Slobodan   Minoritati
128.  Gherman Dumitru 5 BIHOR PSD 4 sep. 2017
129.  Ghilea Găvrilă 5 BIHOR PNL
130.  Gilia Claudia 16 DÂMBOVIȚA PSD 4 sep. 2017
131.  Giugea Nicolae 17 DOLJ PNL
132.  Grosaru Andi-Gabriel   Minoritati
133.  Gudu Vasile 38 TULCEA PNL
134.  Halici Nicușor 41 VRANCEA PSD
135.  Havrici Emanuel-Iuliu 35 SUCEAVA PRO România
136.  Hărătău Elena 4 BACĂU PNL 9 iul. 2018
137.  Heiuș Lucian-Ovidiu 22 HUNEDOARA PNL
138.  Holban Georgeta-Carmen 16 DÂMBOVIȚA PSD
139.  Huncă Mihaela 7 BOTOȘANI PRO România
140.  Huțucă Bogdan-Iulian 14 CONSTANȚA PNL
141.  Iancu Iulian 14 CONSTANȚA PSD
142.  Iancu Marius-Ionel 30 OLT PSD
143.  Ibram Iusein   Minoritati
144.  Iftimie Neculai 29 NEAMȚ Neafiliați
145.  Ilișanu Claudiu-Augustin 4 BACĂU PSD
146.  Intotero Natalia-Elena 22 HUNEDOARA PSD
147.  Ion Stelian-Cristian 14 CONSTANȚA USR
148.  Ionescu George 31 PRAHOVA PNL
149.  Ioniță Antoneta 9 BRĂILA PNL
150.  Iordache Florin 30 OLT PSD
151.  Itu Cornel 13 CLUJ PSD
152.  Iurișniți Cristina-Ionela 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD USR
153.  Jivan Luminița-Maria 11 CARAȘ-SEVERIN Neafiliați
154.  Kelemen Hunor 21 HARGHITA UDMR
155.  Korodi Attila 21 HARGHITA UDMR
156.  Kulcsár-Terza József-György 15 COVASNA UDMR
157.  Leoreanu Laurențiu-Dan 29 NEAMȚ PNL
158.  Longher Victoria   Minoritati
159.  Lovin Dumitru 40 VÂLCEA Neafiliați
160.  Lungu Tudorița 4 BACĂU PNL
161.  Lupașcu Costel 7 BOTOȘANI PSD
162.  Lupescu Dumitru 16 DÂMBOVIȚA USR
163.  Macovei Silviu Nicu 24 IAȘI PSD
164.  Magyar Loránd-Bálint 32 SATU-MARE UDMR
165.  Manole Petre-Florin 42 BUCUREȘTI PSD
166.  Mareș Mara 8 BRAȘOV PNL
167.  Marica Petru-Sorin 22 HUNEDOARA PRO România
168.  Márton Árpád-Francisc 15 COVASNA UDMR
169.  Matei Călin-Vasile-Andrei 26 MARAMUREȘ PSD
170.  Mărgărit Mitică-Marius 18 GALAȚI PSD
171.  Meiroșu Marilena-Emilia 9 BRĂILA PNL
172.  Mihalescul Dumitru 35 SUCEAVA PNL
173.  Mihălcescu Carmen-Ileana 42 BUCUREȘTI PSD
174.  Mircea Florin 9 BRĂILA PSD 25 iun. 2019
175.  Mînzatu Roxana 8 BRAȘOV PSD
176.  Mocanu Adrian 10 BUZĂU PMP
177.  Mocioalcă Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PRO România
178.  Mohaci Mihai 8 BRAȘOV PRO România
179.  Moise Costin-Sebastian 42 BUCUREȘTI PMP 25 iun. 2019
180.  Moldovan Sorin-Dan 13 CLUJ PNL
181.  Moșteanu Liviu-Ionuț 3 ARGEȘ USR
182.  Movilă Petru 24 IAȘI PMP
183.  Mușoiu Ștefan 23 IALOMIȚA PSD
184.  Nasra Gabriel-Horia 13 CLUJ PSD
185.  Năsui Claudiu-Iulius-Gavril 42 BUCUREȘTI USR
186.  Neagu Nicolae 34 SIBIU PNL
187.  Neață Eugen 40 VÂLCEA PSD
188.  Nechifor Cătălin-Ioan 35 SUCEAVA PRO România
189.  Necula Ciprian 25 ILFOV USR 13 oct. 2020
190.  Nicoară Romeo Florin 32 SATU-MARE PNL
191.  Nicolae Andrei 31 PRAHOVA PSD
192.  Nicolicea Eugen 12 CĂLĂRAȘI PSD
193.  Nistor Laurențiu 22 HUNEDOARA PSD
194.  Niță Mihai 30 OLT PRO România
195.  Niță Nicu 9 BRĂILA PSD
196.  Nosa Iuliu 33 SĂLAJ PSD
197.  Olar Corneliu 1 ALBA PNL
198.  Olteanu Daniel 39 VASLUI PSD
199.  Oprea Dumitru 24 IAȘI PNL
200.  Oprișcan Mihai Doru 28 MUREȘ PSD
201.  Oros Nechita-Adrian 13 CLUJ PNL
202.  Oteșanu Daniela 40 VÂLCEA PSD
203.  Palăr Ionel 4 BACĂU PNL
204.  Pambuccian Varujan   Minoritati
205.  Pană Adriana-Doina 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PSD
206.  Paraschiv Rodica 31 PRAHOVA PSD
207.  Pașcan Emil-Marius 28 MUREȘ PMP
208.  Pau Radu - Adrian 37 TIMIȘ PRO România
209.  Păle Dănuț 10 BUZĂU PSD
210.  Petcu Toma-Florin 19 GIURGIU PNL
211.  Petrea Gabriel 42 BUCUREȘTI PRO România
212.  Petrețchi Nicolae-Miroslav   Minoritati
213.  Petric Octavian 32 SATU-MARE PRO România
214.  Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina 17 DOLJ PSD
215.  Pirtea Marilen - Gabriel 37 TIMIȘ PNL
216.  Pistru Eusebiu-Manea 2 ARAD PSD
217.  Pleșoianu Liviu Ioan Adrian 42 BUCUREȘTI PSD
218.  Podașcă Gabriela-Maria 42 BUCUREȘTI PRO România 13 feb. 2018
219.  Ponta Victor-Viorel 20 GORJ PRO România
220.  Pop Andrei 23 IALOMIȚA PSD
221.  Pop Georgian 42 BUCUREȘTI PSD
222.  Pop Tudor Rareș 42 BUCUREȘTI USR
223.  Popa Florin 18 GALAȚI PSD
224.  Popa Mihai Valentin 8 BRAȘOV PRO România
225.  Popa Ștefan-Ovidiu 40 VÂLCEA PSD
226.  Popescu Mariana-Venera   Minoritati
227.  Popescu Nicolae-Daniel 43 DIASPORA USR 19 apr. 2017
228.  Popescu Pavel 37 TIMIȘ PNL
229.  Popescu Virgil-Daniel 27 MEHEDINȚI PNL
230.  Preda Cezar-Florin 16 DÂMBOVIȚA PNL
231.  Predoiu Marian-Cătălin 12 CĂLĂRAȘI PNL
232.  Presură Alexandra 17 DOLJ PSD
233.  Prisnel Adrian-Claudiu 17 DOLJ USR
234.  Prișcă Răzvan Sorin 31 PRAHOVA PNL
235.  Prună Cristina-Mădălina 42 BUCUREȘTI USR
236.  Radu Anișoara 38 TULCEA PSD 16 ian. 2017
237.  Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin 10 BUZĂU PSD
238.  Raețchi Ovidiu Alexandru 42 BUCUREȘTI PNL
239.  Răcuci Claudiu-Vasile 1 ALBA PNL
240.  Rădulescu Alexandru 35 SUCEAVA PSD
241.  Rădulescu Cătălin-Marian 3 ARGEȘ PSD
242.  Rădulescu Dan-Răzvan 31 PRAHOVA Neafiliați
243.  Rădulescu Gabriel 42 BUCUREȘTI PMP 2 sep. 2020
244.  Răduț Violeta 36 TELEORMAN PSD 21 feb. 2017
245.  Rodeanu Bogdan-Ionel 18 GALAȚI USR
246.  Roman Florin-Claudiu 1 ALBA PNL
247.  Roman Ioan Sorin 5 BIHOR PSD
248.  Romanescu Cristinel 10 BUZĂU PNL
249.  Roșca Lucreția 18 GALAȚI PSD
250.  Rotaru Alexandru 29 NEAMȚ PSD
251.  Rotaru Răzvan-Ilie 7 BOTOȘANI PSD
252.  Săftoiu Ana Adriana 42 BUCUREȘTI PNL
253.  Sămărtinean Cornel-Mircea 37 TIMIȘ PMP
254.  Schelean-Șomfelean Valeria-Diana 11 CARAȘ-SEVERIN PNL
255.  Sebestyén Csaba-István 21 HARGHITA UDMR
256.  Sefer Cristian-George 12 CĂLĂRAȘI PSD
257.  Seidler Cristian-Gabriel 42 BUCUREȘTI USR
258.  Seres Dénes 33 SĂLAJ UDMR
259.  Sighiartău Robert-Ionatan 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PNL
260.  Simion Lucian-Eduard 38 TULCEA PSD
261.  Simionca Ionuț 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PMP
262.  Simonis Alfred - Robert 37 TIMIȘ PSD
263.  Sitterli Ovidiu-Ioan 34 SIBIU PNL
264.  Socotar Gheorghe-Dinu 28 MUREȘ PSD
265.  Solomon Adrian 39 VASLUI PSD
266.  Spânu Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PRO România
267.  Stamatian Vasile-Florin 13 CLUJ PNL
268.  Stan Viorel 29 NEAMȚ PSD 13 feb. 2018
269.  Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel 4 BACĂU USR
270.  Stancu Florinel 17 DOLJ PRO România
271.  Stativă Irinel Ioan 39 VASLUI PSD
272.  Stănescu Alexandru 30 OLT PSD
273.  Stoica Bogdan-Alin   Minoritati
274.  Stroe Ionuț-Marian 17 DOLJ PNL
275.  Suciu Matei 37 TIMIȘ PSD 16 ian. 2017
276.  Suciu Vasile-Daniel 6 BISTRIȚA-NĂSĂUD PSD
277.  Surgent Marius-Gheorghe 22 HUNEDOARA PNL
278.  Szabó Ödön 5 BIHOR UDMR
279.  Șarapatin Elvira 20 GORJ PSD
280.  Șerban Ciprian-Constantin 29 NEAMȚ PSD
281.  Șimon Gheorghe 26 MARAMUREȘ PSD
282.  Șișcu George 38 TULCEA PNL
283.  Șotcan Theodora 4 BACĂU PSD
284.  Șova Lucian 4 BACĂU PSD
285.  Șovăială Constantin 34 SIBIU PNL
286.  Ștefan Ion 41 VRANCEA PNL
287.  Știrbu Gigel-Sorinel 30 OLT PNL
288.  Tabugan Ion 11 CARAȘ-SEVERIN PNL
289.  Tănăsescu Alina-Elena 17 DOLJ PSD
290.  Teacă Alexandru 15 COVASNA PMP 15 oct. 2019
291.  Teiș Alina 27 MEHEDINȚI PRO România 4 sep. 2017
292.  Terea Ioan 34 SIBIU PSD
293.  Tîlvăr Angel 41 VRANCEA PSD
294.  Todor Adrian 2 ARAD PSD
295.  Todoran Adrian-Mihăiță 26 MARAMUREȘ PMP
296.  Toma Ilie 22 HUNEDOARA PSD
297.  Trăilă Cristina 42 BUCUREȘTI PNL 27 iun. 2017
298.  Tripa Florin-Dan 2 ARAD PSD
299.  Tudor Beatrice 42 BUCUREȘTI PSD
300.  Turcan Raluca 34 SIBIU PNL
301.  Turcescu Robert-Nicolae 14 CONSTANȚA PMP
302.  Tușa Adriana Diana 42 BUCUREȘTI PSD
303.  Țachianu Marian 16 DÂMBOVIȚA PSD 25 iun. 2019
304.  Ungureanu Emanuel-Dumitru 13 CLUJ USR
305.  Ursu Răzvan-Ion 31 PRAHOVA PSD 16 ian. 2017
306.  Varga Glad-Aurel 2 ARAD PNL
307.  Varga Vasile 9 BRĂILA PNL
308.  Vasile Daniel   Minoritati
309.  Vasilică Radu Costin 3 ARGEȘ PSD
310.  Vass Levente 28 MUREȘ UDMR
311.  Văcaru Alin Vasile 20 GORJ PRO România
312.  Velcea Nicolae 3 ARGEȘ PSD
313.  Vexler Silviu   Minoritati
314.  Vișan George-Gabriel 14 CONSTANȚA PSD
315.  Vîlceanu Dan 20 GORJ PNL
316.  Vîrză Mihăiță 42 BUCUREȘTI PSD
317.  Vlad Sergiu Cosmin 2 ARAD USR
318.  Vlăducă Oana-Silvia 16 DÂMBOVIȚA PRO România
319.  Voicu Mihai Alexandru 43 DIASPORA PNL
320.  Vosganian Varujan 24 IAȘI PSD
321.  Vrăjitoru Sorinel-Marian 12 CĂLĂRAȘI PSD 4 sep. 2017
322.  Weber Mihai 20 GORJ PSD
323.  Zamfira Constantin-Cătălin 25 ILFOV PSD
324.  Zisopol Dragoș Gabriel   Minoritati

Deputati care si-au încetat mandatul înainte de terminarea legislaturii

  Nume si prenume Circumscriptia electorala PartidMembru
pâna
Nr. Denumire
1.  Dobra Călin-Ionel 37 TIMIȘ PSD 4 ian. 2017
2.  Luca Andaluzia 38 TULCEA PSD 4 ian. 2017
3.  Gâdea Adrian-Ionuț 36 TELEORMAN PSD 27 ian. 2017
4.  Costescu Manuel 43 DIASPORA USR 3 mar. 2017
5.  Nicolăescu Gheorghe-Eugen 42 BUCUREȘTI PNL 1 iun. 2017
6.  Badea Leonardo 16 DÂMBOVIȚA PSD 4 iul. 2017
7.  Iacomi Iulian 12 CĂLĂRAȘI PSD 4 iul. 2017
8.  Trușcă Constantin 27 MEHEDINȚI PSD 17 iul. 2017
9.  Coste Marina-Adelina 5 BIHOR PSD 13 aug. 2017
10.  Chiriță Dumitru 42 BUCUREȘTI PSD 20 noi. 2017
11.  Munteanu Ioan 29 NEAMȚ PSD 23 ian. 2018
12.  Vlase Petru Gabriel 4 BACĂU PSD 5 iul. 2018
13.  Ignat Miron   Minoritati 14 aug. 2018
14.  Dragnea Nicolae-Liviu 36 TELEORMAN PSD 29 mai 2019
15.  Ciuhodaru Tudor 24 IAȘI PSD 13 iun. 2019
16.  Ghinea Cristian 42 BUCUREȘTI USR 14 iun. 2019
17.  Plumb Rovana 16 DÂMBOVIȚA PSD 19 iun. 2019
18.  Tudose Mihai 9 BRĂILA PRO România 19 iun. 2019
19.  Tomac Eugen 42 BUCUREȘTI PMP 20 iun. 2019
20.  Ștefan Viorel 18 GALAȚI PSD 24 iun. 2019
21.  Goga Octavian 15 COVASNA PSD 15 oct. 2019
22.  Steriu Valeriu-Andrei 42 BUCUREȘTI PSD 30 aug. 2020
23.  Zainea Cornel 25 ILFOV USR 8 oct. 2020
24.  Lazăr Sorin 10 BUZĂU PSD 14 oct. 2020
25.  Vasilescu Lia Olguța 17 DOLJ PSD 14 oct. 2020
26.  Călin Ion 17 DOLJ PSD 15 oct. 2020
27.  Ștefan Corneliu 16 DÂMBOVIȚA PSD 15 oct. 2020
28.  Dan Nicușor Daniel 42 BUCUREȘTI USR 20 oct. 2020

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 24 octombrie 2020, 7:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro