Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APF Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Francofoniei

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Președinte Theodorescu Răzvan Emil senator PSD
2. Membri Câmpeanu Radu Anton senator PNL
3.   Ciocâlteu Alexandru deputat PD-L 19.03.2008
4.   Dumitrescu Liana deputat Minoritati 16.10.2007
5.   Gubandru Aurel deputat PSD
6.   Mihăescu Eugen senator PRM 24.09.2008
7.   Soporan Vasile Filip deputat PSD

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Ardelean Aurel senator PD-L 24.09.2008
2. Manolescu Oana deputat Minoritati 16.10.2007
3. Nistoran Dorin-Liviu deputat  19.03.2008

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 iunie 2019, 0:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro