Delegația Camerei Deputaților la Adunarea Interparlamentară a Ortodoxiei

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
1. Președinte Rădulescu Dan-Răzvan
din 15 oct. 2019
deputat Neafiliați
2. Membri Axinte Vasile deputat PSD
3.   Dinu Cristina-Elena deputat PSD
4.   Neagu Nicolae deputat PNL

Fosti membri ai biroului

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
1. Președinte Dobrovie Matei-Adrian
până în 7 noi. 2018
deputat PNL
2.   Năsui Claudiu-Iulius-Gavril
din 7 noi. 2018 - până în 15 oct. 2019
deputat USR

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
pâna în data
1. Dobrovie Matei-Adrian deputat PNL 7.11.2018
2. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril deputat USR 15.10.2019