Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Mediteranei

 Functia Nume si prenume Grupul
parlamentar
din data
1. Membri Iordache Florin deputat PSD 11.04.2016
2.   Urcan Ionaș-Florin deputat PNL 10.12.2013

Fosti membri

  Nume si prenume Grupul
parlamentar
din datapâna în data
1. Dolineaschi Andrei deputat PSD 1.04.2014
2. Dumitru Ioana-Jenica deputat PSD 17.04.2013
3. Gorghiu Alina-Ștefania deputat PNL 17.04.2013
4. Peia Ninel deputat PSD 1.04.2014 11.04.2016
5. Roșca-Stănescu Sorin Ștefan senator PNL 7.10.2014
6. Vreme Valerian deputat UNPR 17.04.2013 10.12.2013