Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2012-2016 > Parlamentul României > Delegatii parlamentare > APM Versiunea pentru printare

Delegația Parlamentului României la Adunarea Parlamentară a Mediteranei

Florin Iordache Ionaș-Florin Urcan
Florin Iordache
deputat PSD
membru
din 11 apr. 2016
Ionaș-Florin Urcan
deputat PNL
membru
din 10 dec. 2013

Fosti membri

Andrei Dolineaschi Ioana-Jenica Dumitru Alina-Ștefania Gorghiu Ninel Peia
Andrei Dolineaschi
deputat PSD
până în 1 apr. 2014
Ioana-Jenica Dumitru
deputat PSD
până în 17 apr. 2013
Alina-Ștefania Gorghiu
deputat PNL
până în 17 apr. 2013
Ninel Peia
deputat PSD
din 1 apr. 2014
până în 11 apr. 2016
Sorin Ștefan Roșca-Stănescu Valerian Vreme
Sorin Ștefan Roșca-Stănescu
senator PNL
până în 7 oct. 2014
Valerian Vreme
deputat UNPR
din 17 apr. 2013
până în 10 dec. 2013

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 27 mai 2020, 3:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro