Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2016-prezent > Senatul > Grupuri > USR Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

Adrian Wiener
Adrian Wiener
USR
Lider
din 4 feb. 2019
Nicu Fălcoi Remus Mihai Goțiu Dan Lungu Florina-Raluca Presadă
Nicu Fălcoi
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
Remus Mihai Goțiu
USR
Vicelider
din 1 feb. 2018
Dan Lungu
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
Florina-Raluca Presadă
USR
Vicelider
din 2 sep. 2019
George-Nicolae Marussi
George-Nicolae Marussi
USR
Secretar
din 1 feb. 2018
Vlad-Tudor Alexandrescu Allen Coliban Silvia-Monica Dinică Nicoleta-Ramona Dinu
Vlad-Tudor Alexandrescu
USR
Allen Coliban
USR
Silvia-Monica Dinică
USR
Nicoleta-Ramona Dinu
USR
George-Edward Dircă Cristian Ghica Radu-Mihai Mihail
George-Edward Dircă
USR
Cristian Ghica
USR
Radu-Mihai Mihail
USR

Fosti membri ai biroului grupului

Cristian Ghica
Cristian Ghica
USR
Lider
Vlad-Tudor Alexandrescu Allen Coliban George-Edward Dircă Radu-Mihai Mihail
Vlad-Tudor Alexandrescu
USR
Vicelider
Allen Coliban
USR
Vicelider
din 4 feb. 2019
George-Edward Dircă
USR
Vicelider
din 3 sep. 2018
Radu-Mihai Mihail
USR
Vicelider
Florina-Raluca Presadă
Florina-Raluca Presadă
USR
Vicelider
George-Edward Dircă
George-Edward Dircă
USR
Secretar

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 18 octombrie 2019, 17:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro