Grupul parlamentar al Uniunii Salvați România

 Functia Nume si prenume
1. Lider Wiener Adrian
din 4 feb. 2019
2. Vicelideri Fălcoi Nicu
din 2 sep. 2019
3.   Goțiu Remus Mihai
din 1 feb. 2018
4.   Lungu Dan
din 2 sep. 2019
5.   Presadă Florina-Raluca
din 2 sep. 2019
6. Secretari Marussi George-Nicolae
din 1 feb. 2018
7. Membri Alexandrescu Vlad-Tudor
8.   Coliban Allen
9.   Dinică Silvia-Monica
10.   Dinu Nicoleta-Ramona
11.   Dircă George-Edward
12.   Ghica Cristian
13.   Mihail Radu-Mihai

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume
1. Lider Ghica Cristian
până în 4 feb. 2019
2. Vicelideri Alexandrescu Vlad-Tudor
până în 2 sep. 2019
3.   Coliban Allen
din 4 feb. 2019 - până în 2 sep. 2019
4.   Dircă George-Edward
din 3 sep. 2018 - până în 2 sep. 2019
5.   Mihail Radu-Mihai
până în 4 feb. 2019
6.   Presadă Florina-Raluca
până în 4 feb. 2019
7. Secretari Dircă George-Edward
până în 3 sep. 2018