Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Senatul > Grupuri > PD-L Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar al Partidului Democrat-Liberal

 Functia Nume si prenumePartidMembru din
1. Lider Gheorghe Constantin
din 30 iun. 2008
PD 28 mai 2007
2. Vicelideri Arion Viorel Indep. 17 dec. 2007
3.   Popa Dan Gabriel
din 30 iun. 2008
PD
4. Secretari David Gheorghe
din 30 iun. 2008
PD
5. Membri Alexandru Viorel PD 26 aug. 2008
6.   Antonie Ștefan-Mihail Indep.
7.   Ardelean Aurel Indep. 22 sep. 2008
8.   Blaga Vasile PD
9.   Cazacu Cornelia PD
10.   Cârlan Dan PD
11.   Cinteză Mircea Indep. 17 dec. 2007
12.   Cismaru Ivan PD
13.   Cucuian Cristian PD
14.   Dumitru Constantin Indep. 4 feb. 2008
15.   Ivănescu Paula Maria PD
16.   Jurcan Dorel PD
17.   Matei Mircea PD 2 sep. 2008
18.   Mihețiu Ioan Gheorghe PD 30 iun. 2008
19.   Moldoveanu Viorel Aurelian PD 26 aug. 2008
20.   Onaca Dorel-Constantin Indep.
21.   Panțuru Tudor PD 17 dec. 2007
22.   Pereș Alexandru PD
23.   Popescu Ionel Indep. 17 dec. 2007
24.   Rădoi Ovidiu Indep. 17 dec. 2007
25.   Sabău Dan Indep. 17 dec. 2007
26.   Șerbănescu Verginia PD
27.   Talpeș Ioan Indep. 28 oct. 2008
28.   Vișan Gelu PD 30 iun. 2008
29.   Vraciu Jan PD

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenumeMembru din
1. Lider Ioțcu Petru Nicolae
din 3 apr. 2007 - până în 25 iun. 2008
2. Vicelideri Gheorghe Constantin
din 14 apr. 2008 - până în 30 iun. 2008
28 mai 2007
3.   Gheorghe Constantin
din 3 sep. 2007 - până în 17 dec. 2007
28 mai 2007
4.   Rădulescu Cristache
din 3 apr. 2007 - până în 14 apr. 2008
5. Secretari Gheorghe Constantin
din 17 dec. 2007 - până în 14 apr. 2008
28 mai 2007
6.   Popa Dan Gabriel
din 14 apr. 2008 - până în 30 iun. 2008
7.   Popa Dan Gabriel
din 3 apr. 2007 - până în 17 dec. 2007

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenumePartidMembru dinMembru pâna
1. Berceanu Radu Mircea PD 14 apr. 2008
2. Bobeș Marin Indep. 13 dec. 2007
3. Flutur Gheorghe Indep. 17 dec. 2007 23 iun. 2008
4. Ioțcu Petru Nicolae PD 25 iun. 2008
5. Marinescu Marius PC 19 sep. 2007
6. Neagu Nicolae Indep. 8 sep. 2008
7. Petre Maria PD 3 dec. 2007
8. Rădulescu Cristache PD 30 iun. 2008
9. Țâbuleac Mihai Indep. 20 feb. 2008 30 iun. 2008
10. Țîrle Radu Indep. 8 oct. 2007

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 21 octombrie 2019, 5:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro