Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
2012-2016 (dep.)
2000-2004 (dep.)
initiatives legislatives
commissions de mediation
questions et interpellations
motions
discours
declaration de fortune
declaration d'interêts
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2000-2004 > Chambre des Députés > Marin Anton > Propositions législatives Versiunea pentru printare

Marin ANTON
Propositions legislatives lancees dans la legislature 2000-2004

No. No. d'enregistrement Titre Statut
Ch.des Députés Senate
1. 181/03.03.2003   Propunere legislativa privind sustinerea sporului demografic natural prin protejarea mamelor care au nascut si au pastrat in ingrijire trei sau mai multi copii respinsa
definitiv
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativa de revizuire a Constitutiei Romaniei Lege 429/2003
3. 236/19.04.2004 L427/2004 Propunere legislativa privind modificarea si completarea Legii nr.215/2001 - Legea administratiei publice locale respinsa
definitiv
4. 369/27.06.2001   Propunere legislativa privind reglementarea relatiilor de munca (Codul muncii). respinsa
definitiv
5. 607/01.10.2003   Propunere legislativa privind modificarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii si alte drepturi de asigurari sociale, din 1 aprilie 2000, cu modificarile ulterioare retrasa
de catre initiator
6. 642/20.10.2003 L132/2004 Propunere legislativa privind declararea ca oras a comunei Popesti-Leordeni, judetul Ilfov Lege 86/2004
7. 693/10.11.2004 L686/2004 Propunere legislativa privind modificarea si completarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii si alte drepturi de asigurari sociale retrasa
de catre initiator
8. 731/10.12.2003 L131/2004 Propunere legislativa privind declararea ca oras a comunei Voluntari, judetul Ilfov Lege 87/2004

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie samedi, 6 juin 2020, 17:13
Téléphone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro