Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (sen.)
legislative initiatives
speaches
2004-2008 (dep.)
2000-2004 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2008-2012 > Senate > Mihai Stănișoară > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Mihai STĂNIȘOARĂ
Legislative proposals initiated in legislature 2008-2012

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1. 74/08.03.2010 L115/2010 Propunere legislativa "Legea responsabilitatii fiscal-bugetare" respinsa
definitiv
2. 117/04.05.2012 L774/2011 Proiect de Lege pentru modificarea si completarea Legii nr.299 din 13 noiembrie 2007 privind sprijinul acordat romanilor de pretutindeni Lege 176/2013
3. 431/01.09.2010 L205/2010 Proiect de Lege pentru modificarea Legii nr.296/2004 privind Codul consumului, republicata respins
definitiv
4. 438/01.09.2010 L204/2010 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.85/2006 privind procedura insolventei respinsa
definitiv

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania friday, 3 april 2020, 5:17
Telephone: +40213160300, +40214141111
E-mail: webmaster@cdep.ro