Activitate parlamentară
2004-2008 (sen.)
inițiative legislative
moțiuni
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2004-2008 > Senatul > Ioan Nasleu Versiunea pentru printare

Ioan NASLEU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2004-2008

SENATOR
ales senator în circumscriptia electorala nr.37 TIMIȘ
data validarii: 4 februarie 2008
înlocuieste pe: Valentin Dinescu

Formatiunea politica:
PRM-Partidul România Mare

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului România Mare - din feb. 2008 Secretar - din oct. 2008

Comisii permanente
Comisia pentru apărare, ordine publică și siguranță națională (din oct. 2008)
Comisia pentru muncă, familie și protecție socială (din dec. 2008)

Activitatea parlamentara în cifre:
Luari de cuvânt:14 (în 10 sedinte)
din care declaratii politice:1
Propuneri legislative initiate: 21
Motiuni: 1

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 10:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro