Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Ristea Priboi > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Ristea PRIBOI
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 182/03.04.2002   Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea serviciilor de pază, transporturi speciale și investigații clasata cu prevederi
preluate de
PL nr.295/2002
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 252/20.04.2001 L253/2001 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.103/1996 a fondului cinegetic și a protecției vânatului. Lege 654/2001
4. 311/29.05.2001 L135/2002 Propunere legislativă privind Legea Creditului Agricol. Lege 150/2003
5. 329/05.06.2001 L472/2004 Propunere legislativă privind Cooperativele Agricole. Lege 566/2004
6. 485/02.10.2002 L82/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Negrilești, județul Vrancea. Lege 205/2003
7. 486/02.10.2002 L57/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Ploscuțeni, județul Vrancea. Lege 206/2003
8. 487/02.10.2002 L58/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Popești, județul Vrancea. Lege 207/2003
9. 488/02.10.2002 L59/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Păulești, județul Vrancea. Lege 208/2003
10. 589/29.09.2004 L753/2004 Propunere legislativă pentru înființarea comunei Spulber, prin reorganizarea comunei Paltin, județul Vrancea Lege 4/2005

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 8 decembrie 2019, 0:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro