Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Constantin Selagea > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Constantin SELAGEA
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 170/24.03.2004 L147/2004 Proiect de Lege privind stimularea privatizării și dezvoltării societăților comerciale din domeniul agriculturii Lege 190/2004
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 288/15.04.2003 L406/2003 Propunere legislativă pentru modificarea Legii nr.73/2000 privind Fondul pentru mediu respinsa
definitiv
4. 650/22.10.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei Vinerea, județul Alba respinsa
definitiv
5. 651/22.10.2003 L133/2004 Propunere legislativă privind schimbarea denumirii localității Dumbrava, comuna Ciugud, în localitatea Limba, comuna Ciugud, județul Alba Lege 115/2004
6. 652/22.10.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei CUT, județul Alba respinsa
definitiv
7. 653/22.10.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei ȘARD, județul Alba respinsa
definitiv
8. 654/22.10.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei Bucerdea Grânoasă, județul Alba respinsa
definitiv
9. 655/22.10.2003   Propunere legislativă privind înființarea comunei Războieni Cetate, județul Alba respinsa
definitiv
10. 656/22.10.2003   Propunere legislativă privind reînființarea comunei Benic, județul Alba respinsa
definitiv

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 16 aprilie 2021, 17:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro