Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
declarație de avere
declarație de interese
1996-2000 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Carmen Dumitriu > comisii de mediere Versiunea pentru printare

Carmen DUMITRIU    (Hunea)
Membru în comisiile de mediere ale urmatoarelor initiative legislative

Nr.
crt.
Numarul si data
înregistrarii
Titlu Stadiu
1. 16/30-01-1999  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței Guvernului nr.10/1999 pentru completarea Ordonanței Guvernului nr.32/1995 privind timbrul judiciar. Lege 781/2001
2. 48/22-01-2001  Proiect de Lege privind extrădarea. Lege 296/2001
3. 137/20-03-2002  Proiect de Lege privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.175/2001 pentru modificarea și completarea Legii nr.10/2001 privind regimul juridic al unor imobile preluate în mod abuziv în perioada 6 martie 1945 - 22 decembrie 1989. Lege 426/2002
4. 232/11-06-1999  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.85/1999 privind transmiterea cu titlu gratuit, a unui imobil, care a aparținut Bisericii Evanghelice C.A. din România - Comunitatea evanghelică C.A. - Sibiu. Lege 256/2002
5. 305/24-04-2003  Proiect de Lege privind măsuri pentru asigurarea aspectului estetic al Capitalei și al altor localități Lege 554/2003
6. 322/18-06-2002  Proiect de Lege privind stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor situate în intravilanul localităților în Delta Dunării. Lege 679/2002
7. 348/17-09-1999  Proiect de Lege privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.130/1999 pentru completarea Legii nr.115/1999 privind responsabilitatea ministerială. Lege 468/2001
8. 387/18-07-2002  Proiect de Lege privind prevenirea și combaterea criminalității organizate. Lege 39/2003
9. 546/26-09-2001  Propunere legislativă privind grațierea și procedura acordării grațierii. Lege 546/2002
10. 695/17-12-2002  Proiect de Lege privind modificarea și completarea Legii nr.68/1992 pentru alegerea Camerei Deputaților și a Senatului. Lege 286/2003
11. 736/28-12-2001  Proiect de Lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.144/2001 privind îndeplinirea de către cetățeni români, la ieșirea din țară, a condițiilor de intrare în statele membre ale Uniunii Europene și în alte state. Lege 177/2002

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 iulie 2020, 15:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro