Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.04.2013 > 11:11 Versiunea pentru printare
Miercuri, 3 aprilie 2013, ora 11:11

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:162 57 45 21 18 6 6 9
- voturi pentru (DA):144 57 44 4 18 6 6 9
- voturi împotrivă (NU):17 - - 17 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Alexe Costel PNL DA
5. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
6. Amet Varol Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronache Gabriel PDL DA
9. Anghel Gabriela-Lola ND DA
10. Anton Marin PNL DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Avram Marian PSD DA
13. Axente Ioan PSD DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
16. Bălan Ion PSD DA
17. Birchall Ana PSD DA
18. Blănariu Valentin ND DA
19. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Burlacu Ștefan ND DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Chiriță Dumitru PSD DA
24. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
25. Ciobanu Liliana ND DA
26. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
27. Ciurariu Florin PNL DA
28. Cocei Erland PNL DA
29. Comșa Cornel-George ND DA
30. Costin Gheorghe PNL DA
31. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
32. Crăciunescu Grigore PNL DA
33. Cristea Aurelia PSD DA
34. Cristea Victor PSD DA
35. Cristian Horia PNL DA
36. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
37. Culețu Dănuț PDL DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dalca Ștefan-Petru ND DA
40. Deaconu Mihai ND DA
41. Delureanu Virgil PSD DA
42. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
43. Dima Toader PSD DA
44. Diniță Ion ALDE DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dobrinescu Traian PNL DA
47. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
48. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
49. Emacu Gheorghe PSD DA
50. Eparu Ion PSD DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Fenechiu Relu PNL DA
53. Frăticiu Gheorghe PSD DA
54. Galan Constantin PNL DA
55. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
56. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
57. Geantă Florian Daniel PDL NU
58. Gerea Andrei Dominic PNL DA
59. Gheorghe Florin PDL NU
60. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
61. Grama Horia PSD DA
62. Grecea Maria ND DA
63. Gudu Vasile PDL DA
64. Gunia Dragoș-Ionel PDL NU
65. Guran Virgil PNL DA
66. Iane Daniel PNL DA
67. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
68. Ionescu Aurelian ALDE DA
69. Iordache Florin PSD DA
70. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
71. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Khraibani Camelia PSD DA
74. Lupu Mihai PNL DA
75. Marcoci Vlad PSD DA
76. Marcu Nicu PNL DA
77. Marin Gheorghe PSD DA
78. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
79. Máté András-Levente UDMR DA
80. Melinte Ion ND DA
81. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
82. Mihăilă Ioan PDL NU
83. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
84. Mitrea Miron Tudor PSD DA
85. Mîrza Gavril PSD DA
86. Mocanu Vasile PSD DA
87. Mocioalcă Ion PSD DA
88. Mocioi Niculina ND DA
89. Moisii Constantin ND DA
90. Moldovan Ioan ALDE DA
91. Moldovan Iosif UDMR DA
92. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
93. Muntean Mircia PDL NU
94. Munteanu Ioan PSD DA
95. Nazare Alexandru PDL NU
96. Neacșu Marian PSD DA
97. Nechita Aurel PSD DA
98. Negruț Clement PDL DA
99. Nicolae Florian PSD DA
100. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
101. Nicolicea Eugen PSD DA
102. Niculae Aurel PNL DA
103. Niculescu Dumitru ND DA
104. Niță Emil PSD DA
105. Nosa Iuliu PSD DA
106. Ochi Ion PSD DA
107. Oros Nechita-Adrian PNL DA
108. Palașcă Viorel PNL DA
109. Paul Maria-Andreea PDL NU
110. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
111. Peia Ninel PSD DA
112. Petric Octavian PSD DA
113. Pistru Eusebiu-Manea PDL NU
114. Popa Octavian-Marius PNL DA
115. Popeangă Vasile PSD DA
116. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
117. Potor Călin PNL DA
118. Preda Cezar-Florin PDL NU
119. Pușcaș Iacob ND DA
120. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
121. Rădulescu Romeo PDL NU
122. Rățoi Neculai PSD DA
123. Reuer Elena-Ramona PNL DA
124. Roman Cristian-Constantin PDL NU
125. Roman Victor PSD DA
126. Rotaru Răzvan ND DA
127. Rușanu Dan Radu PNL DA
128. Secară Florin Mihail PDL NU
129. Sefer Cristian-George ND DA
130. Seres Dénes UDMR DA
131. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
132. Simedru Dan Coriolan PNL DA
133. Smarandache Miron Alexandru ND DA
134. Stan Ion PSD DA
135. Stancu Ionel Minoritati DA
136. Stănescu Alexandru PSD DA
137. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
138. Stoica Ștefan-Bucur PDL NU
139. Stragea Sorin Constantin PSD DA
140. Surdu Raluca PNL DA
141. Șova Lucian PSD DA
142. Ștefan Viorel PSD DA
143. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
144. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
145. Tabugan Ion PSD DA
146. Tămâian Ioan PNL -
147. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
148. Teju Sorin PNL DA
149. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
150. Toader Mircea-Nicu PDL NU
151. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
152. Tudorie Violeta PSD DA
153. Udriște Gheorghe PDL NU
154. Urcan Ionaș-Florin PDL NU
155. Vainer Aurel Minoritati DA
156. Varga Vasile PNL DA
157. Vladu Iulian PDL NU
158. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
159. Weber Mihai PSD DA
160. Zaharcu Neviser PSD DA
161. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
162. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 15:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro