Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.04.2013 > 17:39 Versiunea pentru printare
Luni, 8 aprilie 2013, ora 17:39

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 141/2012 pentru modificarea și completarea Legii nr.503/2004 privind redresarea financiară și falimentul societăților de asigurare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:161 57 39 19 18 12 8 8
- voturi pentru (DA):161 57 39 19 18 12 8 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adam Luminița-Pachel ND DA
3. Adăscăliței Constantin PSD DA
4. Alexe Costel PNL DA
5. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
6. Almăjanu Marin PNL DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronache Gabriel PDL DA
9. Antal István UDMR DA
10. Anton Marin PNL DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Avram Marian PSD DA
13. Babuș Radu PSD DA
14. Baltă Mihai PSD DA
15. Bălan Ion PSD DA
16. Birchall Ana PSD DA
17. Blănariu Valentin ND DA
18. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Borbély László UDMR DA
21. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Calimente Mihăiță PNL DA
24. Caloianu Mario-Ernest ND DA
25. Calotă Florică Ică PNL DA
26. Canacheu Costică PDL DA
27. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
30. Cernea Remus-Florinel PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Cioată Cezar ND DA
33. Ciobanu Gheorghe PSD DA
34. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
36. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
37. Ciuhodaru Tudor ND DA
38. Cocei Erland PNL DA
39. Codîrlă Liviu ND DA
40. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
41. Cristea Victor PSD DA
42. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
43. Culețu Dănuț PDL DA
44. Cupșa Ioan PNL DA
45. Daea Petre PSD DA
46. Dascălu Constantin PDL DA
47. Delureanu Virgil PSD DA
48. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
49. Dima Toader PSD DA
50. Diniță Ion ALDE DA
51. Dîrzu Ioan PSD DA
52. Doboș Anton PNL DA
53. Dobre Victor Paul PNL DA
54. Dobrinescu Traian PNL DA
55. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
56. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
57. Dragomir Gheorghe PNL DA
58. Dragomir Maria ND DA
59. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
60. Dumbrăvanu Paul PNL DA
61. Emacu Gheorghe PSD DA
62. Erdei Dolóczki István UDMR DA
63. Fejér László-Ődőn UDMR DA
64. Fonta Nuțu ND DA
65. Galan Constantin PNL DA
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
67. Gerea Andrei Dominic PNL DA
68. Gheorghe Florin PDL DA
69. Gheorghe Tinel PDL DA
70. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
71. Giurescu Dinu ALDE DA
72. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
73. Gudu Vasile PDL DA
74. Guran Virgil PNL DA
75. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
76. Harbuz Liviu PSD DA
77. Hellvig Eduard Raul PNL DA
78. Horga Vasile PNL DA
79. Hulea Ioan ND DA
80. Iacob Ridzi Monica Maria ND DA
81. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
82. Iancu Iulian PSD DA
83. Iane Daniel PNL DA
84. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
85. Ionescu Aurelian ALDE DA
86. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
87. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
88. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
89. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
90. Longher Ghervazen Minoritati DA
91. Man Mircea PDL DA
92. Manda Iulian Claudiu PSD DA
93. Marcu Viorica PNL DA
94. Markó Attila-Gabor UDMR DA
95. Marocico Ion Minoritati DA
96. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
97. Máté András-Levente UDMR DA
98. Mihai Aurelian ND DA
99. Mocanu Vasile PSD DA
100. Mocioalcă Ion PSD DA
101. Mocioi Niculina ND DA
102. Moisii Constantin ND DA
103. Moldovan Ioan ALDE DA
104. Munteanu Ioan PSD DA
105. Nassar Rodica PSD DA
106. Nechita Aurel PSD DA
107. Nichita Cristina PSD DA
108. Nicolae Florian PSD DA
109. Niculescu Dumitru ND DA
110. Nistor Marioara ND DA
111. Niță Emil PSD DA
112. Nosa Iuliu PSD DA
113. Oajdea Daniel Vasile ND DA
114. Ochi Ion PSD DA
115. Palașcă Viorel PNL DA
116. Pambuccian Varujan Minoritati DA
117. Pârgaru Ion PNL DA
118. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
119. Peia Ninel PSD DA
120. Petrea Dorin Silviu PSD DA
121. Popa Octavian-Marius PNL DA
122. Popeangă Vasile PSD DA
123. Răducanu Ion PSD DA
124. Rădulescu Constantin PSD DA
125. Rădulescu Romeo PDL DA
126. Rățoi Neculai PSD DA
127. Roman Gheorghe PSD DA
128. Roșca Lucreția PSD DA
129. Rușanu Dan Radu PNL DA
130. Scarlat George PNL DA
131. Secară Florin Mihail PDL DA
132. Seres Dénes UDMR DA
133. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
134. Simedru Dan Coriolan PNL DA
135. Stativă Irinel Ioan PSD DA
136. Stănescu Alexandru PSD DA
137. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
138. Stragea Sorin Constantin PSD DA
139. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
140. Szabó Ödön UDMR DA
141. Șimon Gheorghe PSD DA
142. Șova Lucian PSD DA
143. Ștefan Viorel PSD DA
144. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
145. Tămâian Ioan PNL DA
146. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
147. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
148. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
149. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
150. Tîlvăr Angel PSD DA
151. Toader Mircea-Nicu PDL DA
152. Udriște Gheorghe PDL DA
153. Vainer Aurel Minoritati DA
154. Varga Vasile PNL DA
155. Vizitiu Sergiu-Constantin PDL DA
156. Vladu Iulian PDL DA
157. Vlădoiu Aurel PSD DA
158. Weber Mihai PSD DA
159. Zaharcu Neviser PSD DA
160. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
161. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 18:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro