Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.04.2013 > 16:38 Versiunea pentru printare
Luni, 8 aprilie 2013, ora 16:38

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:139 47 38 15 18 8 6 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Alexe Costel PNL
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Andronache Gabriel PDL
7. Anton Marin PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Baltă Mihai PSD
10. Birchall Ana PSD
11. Blănariu Valentin ND
12. Boboc Valentin Gabriel PSD
13. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
14. Bónis István UDMR
15. Bordeianu Dan PNL
16. Bot Octavian PNL
17. Bucur Constantin-Alin ND
18. Burlacu Ștefan ND
19. Calimente Mihăiță PNL
20. Calotă Florică Ică PNL
21. Canacheu Costică PDL
22. Călin Ion PSD
23. Cernea Remus-Florinel PSD
24. Chebac Eugen ND
25. Cherecheș Florica PNL
26. Chirteș Ioan-Cristian PNL
27. Cioată Cezar ND
28. Ciobanu Gheorghe PSD
29. Ciobanu Liliana ND
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD
31. Ciolacu Ion-Marcel PSD
32. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
33. Ciuhodaru Tudor ND
34. Ciurariu Florin PNL
35. Cosma Vlad-Alexandru PSD
36. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
37. Crăciunescu Grigore PNL
38. Cristea Victor PSD
39. Cseke Attila-Zoltán UDMR
40. Culețu Dănuț PDL
41. Cupșa Ioan PNL
42. Dalca Ștefan-Petru ND
43. Deaconu Mihai ND
44. Diaconu Adrian-Nicolae ND
45. Diniță Ion ALDE
46. Dîrzu Ioan PSD
47. Doboș Anton PNL
48. Dobre Victor Paul PNL
49. Dobrinescu Traian PNL
50. Dolha Nechita-Stelian PNL
51. Donțu Mihai-Aurel PNL
52. Dragomir Gheorghe PNL
53. Emacu Gheorghe PSD
54. Erdei Dolóczki István UDMR
55. Florea Daniel PSD
56. Fonta Nuțu ND
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
58. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
59. Gerea Andrei Dominic PNL
60. Gheorghe Florin PDL
61. Gheorghe Tinel PDL
62. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
63. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
64. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
65. Grama Horia PSD
66. Gudu Vasile PDL
67. Guran Virgil PNL
68. Iancu Iulian PSD
69. Ibram Iusein Minoritati
70. Ionescu Aurelian ALDE
71. Ionescu George PDL
72. Iordache Florin PSD
73. Itu Cornel PSD
74. Kereskényi Gábor UDMR
75. Laza-Matiuța Liviu PDL
76. Marcoci Vlad PSD
77. Márton Árpád-Francisc UDMR
78. Máté András-Levente UDMR
79. Melinte Ion ND
80. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
81. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
82. Militaru Lucian PDL
83. Mocioalcă Ion PSD
84. Mocioi Niculina ND
85. Munteanu Ioan PSD
86. Nassar Rodica PSD
87. Nazare Alexandru PDL
88. Nechita Aurel PSD
89. Negruț Cornelia ALDE
90. Nica Nicolae-Ciprian PSD
91. Nicolae Alexandri PNL
92. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
93. Nicolicea Eugen PSD
94. Niculescu Dumitru ND
95. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
96. Ochi Ion PSD
97. Palașcă Viorel PNL
98. Pâslaru Florin-Costin PSD
99. Peia Ninel PSD
100. Podașcă Gabriela-Maria PSD
101. Popa Octavian-Marius PNL
102. Pușcaș Iacob ND
103. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
104. Răducanu Ion PSD
105. Rădulescu Constantin PSD
106. Rățoi Neculai PSD
107. Roman Cristian-Constantin PDL
108. Roman Gheorghe PSD
109. Roman Petre PNL
110. Rotaru Răzvan ND
111. Rușanu Dan Radu PNL
112. Scarlat George PNL
113. Secară Florin Mihail PDL
114. Seres Dénes UDMR
115. Simedru Dan Coriolan PNL
116. Smarandache Miron Alexandru ND
117. Stan Ioan PSD
118. Stan Ion PSD
119. Stancu Ionel Minoritati
120. Stănescu Alexandru PSD
121. Steriu Valeriu-Andrei PSD
122. Stragea Sorin Constantin PSD
123. Surugiu Iulian-Radu PNL
124. Szabó Ödön UDMR
125. Șcheau Ion ND
126. Șova Lucian PSD
127. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
128. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
129. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
130. Tîlvăr Angel PSD
131. Toader Mircea-Nicu PDL
132. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
133. Traicu Rodin PSD
134. Uricec Eugen Constantin PSD
135. Varga Vasile PNL
136. Vladu Iulian PDL
137. Vulpescu Ioan PSD
138. Zaharcu Neviser PSD
139. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 12:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro