Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.04.2013 > 12:44 Versiunea pentru printare
Marți, 9 aprilie 2013, ora 12:44

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:285 115 74 35 22 13 15 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Ioan PSD
2. Adam Luminița-Pachel ND
3. Adăscăliței Constantin PSD
4. Alexe Costel PNL
5. Alexe Florin-Alexandru PNL
6. Almăjanu Marin PNL
7. Amet Varol Minoritati
8. Anastase Roberta Alma PDL
9. Andea Petru PSD
10. Andronache Gabriel PDL
11. Anton Marin PNL
12. Anușca Roxana-Florentina PNL
13. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
14. Arsene Ionel PSD
15. Avram Constantin ALDE
16. Avram Marian PSD
17. Axente Ioan PSD
18. Babuș Radu PSD
19. Balan Ioan PDL
20. Baltă Mihai PSD
21. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
22. Bălan Ion PSD
23. Bănicioiu Nicolae PSD
24. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
25. Bejinariu Eugen PSD
26. Benga Ioan PSD
27. Birchall Ana PSD
28. Blănariu Valentin ND
29. Boboc Valentin Gabriel PSD
30. Bode Lucian Nicolae PDL
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Boghicevici Claudia PDL
33. Bónis István UDMR
34. Bordeianu Dan PNL
35. Bot Octavian PNL
36. Bucur Constantin-Alin ND
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budurescu Daniel-Stamate PNL
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Burlacu Ștefan ND
42. Calimente Mihăiță PNL
43. Caloianu Mario-Ernest ND
44. Calotă Florică Ică PNL
45. Canacheu Costică PDL
46. Cazan Mircea-Vasile PNL
47. Călin Ion PSD
48. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL
49. Cernea Remus-Florinel PSD
50. Chebac Eugen ND
51. Cherecheș Florica PNL
52. Chiriță Dumitru PSD
53. Chirvăsuță Laurențiu PSD
54. Cioată Cezar ND
55. Ciobanu Gheorghe PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
59. Ciuhodaru Tudor ND
60. Ciurariu Florin PNL
61. Cocei Erland PNL
62. Codîrlă Liviu ND
63. Constantin Daniel ALDE
64. Costin Gheorghe PNL
65. Covaci Dorel PSD
66. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
67. Crăciunescu Grigore PNL
68. Cristea Aurelia PSD
69. Cristea Victor PSD
70. Cseke Attila-Zoltán UDMR
71. Culețu Dănuț PDL
72. Cupă Ion PDL
73. Cupșa Ioan PNL
74. Daea Petre PSD
75. Dalca Ștefan-Petru ND
76. Dascălu Constantin PDL
77. Deaconu Mihai ND
78. Delureanu Virgil PSD
79. Diaconu Adrian-Nicolae ND
80. Diaconu Mihai-Bogdan PSD
81. Diniță Ion ALDE
82. Dîrzu Ioan PSD
83. Doboș Anton PNL
84. Dobre Mircea-Titus PSD
85. Dobre Victor Paul PNL
86. Dobrinescu Traian PNL
87. Dolha Mircea PNL
88. Dolha Nechita-Stelian PNL
89. Donțu Mihai-Aurel PNL
90. Dragomir Gheorghe PNL
91. Dragomir Maria ND
92. Drăghici Sonia-Maria PSD
93. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
94. Dumbrăvanu Paul PNL
95. Dumitrache Ileana Cristina PSD
96. Emacu Gheorghe PSD
97. Enea Constantin-Cosmin PNL
98. Eparu Ion PSD
99. Erdei Dolóczki István UDMR
100. Fejér László-Ődőn UDMR
101. Firczak Gheorghe Minoritati
102. Florea Daniel PSD
103. Galan Constantin PNL
104. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
105. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
106. Găină Mihăiță PSD
107. Geantă Florian Daniel PDL
108. Gheorghe Florin PDL
109. Gheorghe Tinel PDL
110. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
111. Ghiveciu Marian PSD
112. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
113. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
114. Grama Horia PSD
115. Grosaru Mircea Minoritati
116. Gudu Vasile PDL
117. Guran Virgil PNL
118. Gurzău Adrian PDL
119. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
120. Hărău Eleonora-Carmen PNL
121. Hellvig Eduard Raul PNL
122. Holban Titi PNL
123. Horga Vasile PNL
124. Hulea Ioan ND
125. Ialomițianu Gheorghe PDL
126. Iancu Iulian PSD
127. Iane Daniel PNL
128. Iane Ovidiu-Cristian PSD
129. Ibram Iusein Minoritati
130. Ignat Miron Minoritati
131. Ionescu Aurelian ALDE
132. Ionescu George PDL
133. Iordache Florin PSD
134. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
135. Iriza Scarlat PSD
136. Ispir Raluca-Cristina PNL
137. Itu Cornel PSD
138. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
139. Kelemen Hunor UDMR
140. Kerekes Károly UDMR
141. Kereskényi Gábor UDMR
142. Khraibani Camelia PSD
143. Laza-Matiuța Liviu PDL
144. Longher Ghervazen Minoritati
145. Man Mircea PDL
146. Manolescu Oana Minoritati
147. Marcoci Vlad PSD
148. Marcu Nicu PNL
149. Marcu Viorica PNL
150. Marin Gheorghe PSD
151. Markó Attila-Gabor UDMR
152. Marocico Ion Minoritati
153. Martin Eduard-Stelian PSD
154. Márton Árpád-Francisc UDMR
155. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
156. Mazilu Constantin PSD
157. Melinte Ion ND
158. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
159. Mihai Aurelian ND
160. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
161. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
162. Militaru Lucian PDL
163. Mironescu Răzvan Horia PNL
164. Mîrza Gavril PSD
165. Mocanu Adrian PSD
166. Mocanu Vasile PSD
167. Mocioalcă Ion PSD
168. Mocioi Niculina ND
169. Moldovan Ioan ALDE
170. Moldovan Iosif UDMR
171. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
172. Movilă Petru PDL
173. Munteanu Ioan PSD
174. Nassar Rodica PSD
175. Neacșu Marian PSD
176. Nechita Aurel PSD
177. Necula Cosmin PSD
178. Negruț Cornelia ALDE
179. Nichita Cristina PSD
180. Nicoară Romeo Florin PNL
181. Nicolae Florian PSD
182. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
183. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
184. Nicolicea Eugen PSD
185. Niculae Aurel PNL
186. Niculescu Dumitru ND
187. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
188. Nistor Laurențiu PSD
189. Niță Emil PSD
190. Nosa Iuliu PSD
191. Ochi Ion PSD
192. Orban Ludovic PNL
193. Palașcă Viorel PNL
194. Palăr Ionel PNL
195. Paleologu Theodor PDL
196. Pambuccian Varujan Minoritati
197. Pâslaru Florin-Costin PSD
198. Peia Ninel PSD
199. Petrache Adrian-Alin PSD
200. Petrescu Petre PSD
201. Petric Octavian PSD
202. Podașcă Gabriela-Maria PSD
203. Pop Georgian PSD
204. Popa Octavian-Marius PNL
205. Popeangă Vasile PSD
206. Popescu Dumitru-Iulian PSD
207. Popescu Florin Aurelian PDL
208. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
209. Pușcaș Iacob ND
210. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
211. Răducanu Ion PSD
212. Rădulescu Constantin PSD
213. Rădulescu Romeo PDL
214. Rățoi Neculai PSD
215. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
216. Reuer Elena-Ramona PNL
217. Roman Cristian-Constantin PDL
218. Roman Gheorghe PSD
219. Roman Ioan Sorin PSD
220. Roșca Lucreția PSD
221. Roșca Mircea PNL
222. Rotaru Răzvan ND
223. Rușanu Dan Radu PNL
224. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
225. Scarlat George PNL
226. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
227. Secară Florin Mihail PDL
228. Sefer Cristian-George ND
229. Seres Dénes UDMR
230. Silaghi Ovidiu Ioan PNL
231. Simedru Dan Coriolan PNL
232. Simionescu Adrian Constantin PSD
233. Stan Ioan PSD
234. Stanciu Anghel PSD
235. Stanciu Zisu PSD
236. Stancu Ionel Minoritati
237. Stativă Irinel Ioan PSD
238. Stănescu Alexandru PSD
239. Steriu Valeriu-Andrei PSD
240. Stoica Ștefan-Bucur PDL
241. Stragea Sorin Constantin PSD
242. Stroe Ionuț-Marian PNL
243. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
244. Surdu Raluca PNL
245. Surugiu Iulian-Radu PNL
246. Szabó Ödön UDMR
247. Șcheau Ion ND
248. Șimon Gheorghe PSD
249. Șoptică Costel PNL
250. Șova Lucian PSD
251. Ștefan Viorel PSD
252. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
253. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
254. Tămâian Ioan PNL
255. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
256. Teodorescu Ioan Viorel PNL
257. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
258. Tiuch Cătălin PSD
259. Tîlvăr Angel PSD
260. Traicu Rodin PSD
261. Tudorache Daniel PSD
262. Tudorie Violeta PSD
263. Tudose Mihai PSD
264. Turcan Raluca PDL
265. Tușa Adriana Diana PNL
266. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL
267. Țîmpău Radu Bogdan PNL
268. Udriște Gheorghe PDL
269. Uricec Eugen Constantin PSD
270. Ursărescu Dorinel PNL
271. Varga Lucia-Ana PNL
272. Varga Vasile PNL
273. Vasilică Radu Costin PSD
274. Vizitiu Sergiu-Constantin PDL
275. Vladu Iulian PDL
276. Vlase Petru Gabriel PSD
277. Vlădoiu Aurel PSD
278. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
279. Voicu Mihai Alexandru PNL
280. Vreme Valerian PDL
281. Vulpescu Ioan PSD
282. Weber Mihai PSD
283. Zaharcu Neviser PSD
284. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
285. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 12 noiembrie 2019, 11:41
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro