Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.04.2013 > 11:37 Versiunea pentru printare
Marți, 9 aprilie 2013, ora 11:37

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 99/2013 privind aprobarea Ordonanței Guvernului nr.10/2013 pentru modificarea art.115din Ordonanța Guvernului nr.83/2001 privind înființarea, organizarea și funcționarea serviciilor publice comunitare pentru eliberarea și evidența pașapoartelor simple și serviciilor publice comunitare regim permise de conducere și înmatriculare a vehiculelor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:144 55 39 10 17 6 9 8
- voturi pentru (DA):142 54 38 10 17 6 9 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Amet Varol Minoritati DA
5. Anghel Gabriela-Lola ND DA
6. Antal István UDMR DA
7. Anton Marin PNL DA
8. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
9. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
10. Avram Marian PSD DA
11. Axente Ioan PSD DA
12. Baltă Mihai PSD DA
13. Bălan Ion PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD -
15. Birchall Ana PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bode Lucian Nicolae PDL DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Bucur Constantin-Alin ND DA
21. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
22. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Burlacu Ștefan ND DA
26. Calotă Florică Ică PNL DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
29. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
30. Cherecheș Florica PNL DA
31. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
32. Ciobanu Liliana ND DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
35. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
36. Ciuhodaru Tudor ND DA
37. Codîrlă Liviu ND DA
38. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND DA
39. Crăciunescu Grigore PNL DA
40. Culețu Dănuț PDL DA
41. Dalca Ștefan-Petru ND DA
42. Delureanu Virgil PSD DA
43. Dima Toader PSD DA
44. Doboș Anton PNL DA
45. Dobre Victor Paul PNL DA
46. Dolha Mircea PNL DA
47. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
48. Dragomir Gheorghe PNL DA
49. Dragomir Maria ND DA
50. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
51. Dumbrăvanu Paul PNL DA
52. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
53. Emacu Gheorghe PSD DA
54. Eparu Ion PSD DA
55. Erdei Dolóczki István UDMR DA
56. Firczak Gheorghe Minoritati DA
57. Galan Constantin PNL DA
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
59. Găină Mihăiță PSD DA
60. Geantă Florian Daniel PDL DA
61. Gerea Andrei Dominic PNL DA
62. Gheorghe Florin PDL DA
63. Gheorghe Tinel PDL DA
64. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
65. Grosaru Mircea Minoritati DA
66. Guran Virgil PNL DA
67. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
68. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
69. Horga Vasile PNL DA
70. Iancu Iulian PSD DA
71. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
72. Ibram Iusein Minoritati DA
73. Intotero Natalia-Elena PSD DA
74. Ionescu Aurelian ALDE DA
75. Ionescu George PDL DA
76. Iordache Florin PSD DA
77. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
78. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
79. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
80. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
81. Longher Ghervazen Minoritati DA
82. Manolescu Oana Minoritati DA
83. Marcoci Vlad PSD DA
84. Marcu Nicu PNL DA
85. Martin Eduard-Stelian PSD DA
86. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
87. Mincă Liliana ND DA
88. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
89. Mîrza Gavril PSD DA
90. Mocioi Niculina ND DA
91. Moldovan Ioan ALDE DA
92. Moldovan Iosif UDMR DA
93. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
94. Munteanu Ioan PSD DA
95. Neacșu Marian PSD DA
96. Nechita Aurel PSD DA
97. Negruț Cornelia ALDE DA
98. Nicolae Alexandri PNL DA
99. Nicolae Florian PSD DA
100. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
101. Niculae Aurel PNL DA
102. Niculescu Dumitru ND DA
103. Nistor Laurențiu PSD DA
104. Niță Emil PSD DA
105. Nosa Iuliu PSD DA
106. Ochi Ion PSD DA
107. Orban Ludovic PNL Abținere
108. Peia Ninel PSD DA
109. Petric Octavian PSD DA
110. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
111. Popa Octavian-Marius PNL DA
112. Pușcaș Iacob ND DA
113. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
114. Răducanu Ion PSD DA
115. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
116. Reuer Elena-Ramona PNL DA
117. Roman Cristian-Constantin PDL DA
118. Roman Ioan Sorin PSD DA
119. Roșca Mircea PNL DA
120. Rotaru Răzvan ND DA
121. Scarlat George PNL DA
122. Sefer Cristian-George ND DA
123. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
124. Simedru Dan Coriolan PNL DA
125. Simionescu Adrian Constantin PSD DA
126. Stan Ion PSD DA
127. Stativă Irinel Ioan PSD DA
128. Stănescu Alexandru PSD DA
129. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
130. Stragea Sorin Constantin PSD DA
131. Szabó Ödön UDMR DA
132. Șoptică Costel PNL DA
133. Șova Lucian PSD DA
134. Tămâian Ioan PNL DA
135. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
136. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
137. Tîlvăr Angel PSD DA
138. Traicu Rodin PSD DA
139. Tudorache Daniel PSD DA
140. Udriște Gheorghe PDL DA
141. Ursărescu Dorinel PNL DA
142. Vlase Petru Gabriel PSD DA
143. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
144. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 noiembrie 2019, 22:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro