Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 17.09.2014 > 12:51 Versiunea pentru printare
Miercuri, 17 septembrie 2014, ora 12:51

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:328 161 53 30 13 15 13 28 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Alexe Costel PNL
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Anastase Roberta Alma PDL
6. Andea Petru PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Antal István UDMR
9. Anton Marin -
10. Arsene Ionel PSD
11. Avram Constantin ALDE
12. Avram Marian PSD
13. Axente Ioan PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PDL
16. Baltă Mihai PSD
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
18. Bălan Ion PSD
19. Bănicioiu Nicolae PSD
20. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Berci Vasile PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Bîrsășteanu Florică PSD
25. Blănariu Valentin ND
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PDL
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bogdănici Camelia-Margareta -
30. Boghicevici Claudia PDL
31. Bónis István UDMR
32. Borbély László UDMR
33. Bordeianu Dan PNL
34. Bucur Constantin-Alin PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Burlacu Ștefan ND
38. Calimente Mihăiță PNL
39. Caloianu Mario-Ernest PSD
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Canacheu Costică PDL
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Chebac Eugen PSD
45. Cherecheș Florica PNL
46. Chiriță Dumitru PSD
47. Chirteș Ioan-Cristian PNL
48. Chirvăsuță Laurențiu PSD
49. Chițoiu Daniel ALDE
50. Cioată Cezar ALDE
51. Ciobanu Gheorghe PSD
52. Ciobanu Liliana ND
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
57. Ciuhodaru Tudor ND
58. Ciurariu Florin PNL
59. Cocei Erland PNL
60. Comșa Cornel-George -
61. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD
62. Constantin Daniel ALDE
63. Costin Gheorghe PNL
64. Covaci Dorel PSD
65. Crăciunescu Grigore PNL
66. Cristea Victor PSD
67. Cristian Horia PNL
68. Cseke Attila-Zoltán UDMR
69. Culețu Dănuț PDL
70. Cupă Ion ALDE
71. Cupșa Ioan PNL
72. Daea Petre PSD
73. Dalca Ștefan-Petru ND
74. Dascălu Constantin PDL
75. Deaconu Mihai ND
76. Delureanu Virgil PSD
77. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
78. Diaconu Mihai-Bogdan PSD
79. Dima Toader PSD
80. Diniță Ion ALDE
81. Dîrzu Ioan PSD
82. Doboș Anton PNL
83. Dobre Mircea-Titus PSD
84. Dobrinescu Traian PNL
85. Dolineaschi Andrei PSD
86. Donțu Mihai-Aurel PNL
87. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
88. Dragomir Gheorghe PNL
89. Dragomir Viorel Marian PSD
90. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
91. Drăghici Sonia-Maria PSD
92. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
93. Dumbrăvanu Paul ALDE
94. Dumitrache Ileana Cristina PSD
95. Dumitru Georgică ALDE
96. Dumitru Ioana-Jenica PSD
97. Dumitru Ovidiu-Ioan -
98. Dușa Mircea PSD
99. Emacu Gheorghe PSD
100. Enache Marian PSD
101. Enea Constantin-Cosmin PSD
102. Eparu Ion PSD
103. Erdei Dolóczki István UDMR
104. Fejér László-Ődőn UDMR
105. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
106. Firczak Gheorghe Minoritati
107. Florea Damian ALDE
108. Florea Daniel PSD
109. Fonta Nuțu PSD
110. Frăticiu Gheorghe PSD
111. Galan Constantin ALDE
112. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
113. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
114. Găină Mihăiță PSD
115. Geantă Florian Daniel -
116. Gheorghe Andrei Daniel PNL
117. Gheorghe Florin PSD
118. Gheorghe Tinel PDL
119. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
120. Ghiveciu Marian PSD
121. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
122. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
123. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
124. Grama Horia PSD
125. Grecea Maria PNL
126. Grindeanu Sorin Mihai PSD
127. Gudu Vasile PDL
128. Gunia Dragoș-Ionel -
129. Gurzău Adrian -
130. Gust Băloșin Florentin PSD
131. Harbuz Liviu PSD
132. Holban Titi PSD
133. Horga Vasile PNL
134. Hrebenciuc Viorel PSD
135. Hulea Ioan PSD
136. Iacob Ridzi Monica Maria ND
137. Iacoban Sorin-Avram PSD
138. Ialomițianu Gheorghe PDL
139. Iancu Iulian PSD
140. Iane Daniel PNL
141. Iane Ovidiu-Cristian PSD
142. Ibram Iusein Minoritati
143. Ignat Miron Minoritati
144. Intotero Natalia-Elena PSD
145. Ionescu Aurelian ALDE
146. Ionescu George PDL
147. Iordache Florin PSD
148. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
149. Iriza Scarlat PSD
150. Ispir Raluca-Cristina PNL
151. Itu Cornel PSD
152. Kelemen Hunor UDMR
153. Kereskényi Gábor UDMR
154. Khraibani Camelia PSD
155. Korodi Attila UDMR
156. Laza-Matiuța Liviu PDL
157. Longher Ghervazen Minoritati
158. Lubanovici Mircea PDL
159. Lupu Mihai PNL
160. Manda Iulian Claudiu PSD
161. Manolache Marius PSD
162. Marcoci Vlad PSD
163. Marcu Nicu ALDE
164. Marcu Viorica PNL
165. Marian Ion Cristinel ND
166. Marica Petru-Sorin PSD
167. Marin Gheorghe PSD
168. Marin Laura PSD
169. Markó Attila-Gabor UDMR
170. Márton Árpád-Francisc UDMR
171. Máté András-Levente UDMR
172. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
173. Melinte Ion PSD
174. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
175. Mihai Aurelian -
176. Mihăilă Ioan PSD
177. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
178. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
179. Militaru Lucian PDL
180. Mincă Liliana ND
181. Mircovici Niculae Minoritati
182. Mironescu Răzvan Horia PNL
183. Mitrea Manuela PSD
184. Mitrea Miron Tudor PSD
185. Mîrza Gavril PSD
186. Mocanu Adrian PSD
187. Mocanu Vasile PSD
188. Mocioalcă Ion PSD
189. Mocioi Niculina PDL
190. Moisii Constantin PSD
191. Moldovan Ioan ALDE
192. Moldovan Iosif UDMR
193. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
194. Movilă Petru -
195. Munteanu Ioan PSD
196. Nassar Rodica PSD
197. Nazare Alexandru PDL
198. Neacșu Marian PSD
199. Necula Cosmin PSD
200. Negruț Clement -
201. Nica Nicolae-Ciprian PSD
202. Nichita Cristina PSD
203. Nicoară Romeo Florin PNL
204. Nicolae Alexandri ALDE
205. Nicolae Florian PSD
206. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
207. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
208. Nicolicea Eugen PSD
209. Niculescu Dumitru ND
210. Niculescu-Mizil Ștefănescu Oana PSD
211. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
212. Nistor Laurențiu PSD
213. Nistor Marioara PSD
214. Niță Constantin PSD
215. Niță Emil PSD
216. Nosa Iuliu PSD
217. Oajdea Daniel Vasile ND
218. Oros Nechita-Adrian PNL
219. Palașcă Viorel ALDE
220. Palăr Ionel PNL
221. Paleologu Theodor -
222. Pambuccian Varujan Minoritati
223. Pană Adriana-Doina PSD
224. Pardău Dumitru PNL
225. Păun Nicolae Minoritati
226. Pârgaru Ion ALDE
227. Pâslaru Florin-Costin PSD
228. Peia Ninel PSD
229. Petrea Dorin Silviu PSD
230. Petrescu Petre PSD
231. Petric Octavian PSD
232. Pistru Eusebiu-Manea PDL
233. Plumb Rovana PSD
234. Pocora Cristina-Ancuța PNL
235. Podașcă Gabriela-Maria PSD
236. Ponta Victor-Viorel PSD
237. Pop Georgian PSD
238. Popa Octavian-Marius PNL
239. Popa Radu Mihai PSD
240. Popescu Dan-Cristian PDL
241. Popescu Dumitru-Iulian PSD
242. Popescu Florin Aurelian -
243. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL
244. Preda Cezar-Florin PDL
245. Pușcaș Iacob PSD
246. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE
247. Răducanu Ion PSD
248. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
249. Rădulescu Constantin PSD
250. Rădulescu Romeo PDL
251. Rățoi Neculai PSD
252. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
253. Reuer Elena-Ramona PNL
254. Rizea Cristian PSD
255. Roman Cristian-Constantin PDL
256. Roman Gheorghe PSD
257. Roman Ioan Sorin PSD
258. Roman Victor PSD
259. Roșca Lucreția PSD
260. Rotaru Răzvan -
261. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
262. Săpunaru Nini PNL
263. Scarlat George PNL
264. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
265. Scutaru Adrian George PNL
266. Secară Florin Mihail PSD
267. Sefer Cristian-George ND
268. Seres Dénes UDMR
269. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
270. Simedru Dan Coriolan PNL
271. Simionescu Adrian Constantin PSD
272. Smarandache Miron Alexandru PSD
273. Solomon Adrian PSD
274. Stan Ioan PSD
275. Stanciu Anghel PSD
276. Stanciu Zisu PSD
277. Stancu Ionel Minoritati
278. Stativă Irinel Ioan PSD
279. Stănescu Alexandru PSD
280. Steriu Valeriu-Andrei PSD
281. Stoica Mihaela -
282. Stoica Ștefan-Bucur PDL
283. Stragea Sorin Constantin PSD
284. Stroe Ionuț-Marian PNL
285. Stroe Radu ALDE
286. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
287. Suciu Vasile-Daniel PSD
288. Surdu Raluca PNL
289. Surugiu Iulian-Radu PNL
290. Szabó Ödön UDMR
291. Șimon Gheorghe PSD
292. Șoptică Costel PNL
293. Șova Lucian PSD
294. Ștefan Viorel PSD
295. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
296. Tararache Mihai -
297. Tămâian Ioan PNL
298. Tănase Răzvan-Ionuț PSD
299. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
300. Tătaru Florin-Cristian PSD
301. Teju Sorin ALDE
302. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
303. Teodorescu Ioan Viorel PSD
304. Tiuch Cătălin PSD
305. Tîlvăr Angel PSD
306. Toader Mircea-Nicu PDL
307. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
308. Tudorache Daniel PSD
309. Tudorie Violeta PSD
310. Tudose Mihai PSD
311. Turcan Raluca PDL
312. Tușa Adriana Diana PDL
313. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
314. Uricec Eugen Constantin PSD
315. Ursărescu Dorinel ALDE
316. Vainer Aurel Minoritati
317. Varga Vasile PNL
318. Vasilică Radu Costin PSD
319. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
320. Vladu Iulian PDL
321. Vlădoiu Aurel PSD
322. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
323. Voicu Mihai Alexandru PNL
324. Weber Mihai PSD
325. Zaharcu Neviser PSD
326. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
327. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
328. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 6 decembrie 2019, 2:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro