Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.09.2014 > 17:47 Versiunea pentru printare
Luni, 29 septembrie 2014, ora 17:47

Subiect vot: Comisia pentru buget, finanțe și bănci să lucreze paralel cu plenul, începând cu ora 18.00
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:113 63 10 4 6 9 7 12 2
- voturi pentru (DA):111 62 10 4 5 9 7 12 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Amet Varol Minoritati DA
4. Antal István UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Avram Marian PSD DA
7. Axente Ioan PSD -
8. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bîrsășteanu Florică PSD DA
11. Blănariu Valentin ND DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Burlacu Ștefan ND DA
15. Călin Ion PSD DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Cioată Cezar ALDE DA
20. Ciocan Dan PSD DA
21. Ciuhodaru Tudor ND NU
22. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
23. Culețu Dănuț PDL DA
24. Cupă Ion ALDE DA
25. Dalca Ștefan-Petru ND DA
26. Delureanu Virgil PSD DA
27. Dima Toader PSD DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobre Mircea-Titus PSD DA
30. Dragomir Gheorghe PNL DA
31. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
32. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
33. Eparu Ion PSD DA
34. Erdei Dolóczki István UDMR DA
35. Galan Constantin ALDE DA
36. Găină Mihăiță PSD DA
37. Gheorghe Tinel PDL DA
38. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
39. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
40. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
41. Grama Horia PSD DA
42. Harbuz Liviu PSD DA
43. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
44. Iane Daniel PNL DA
45. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
46. Ibram Iusein Minoritati DA
47. Intotero Natalia-Elena PSD DA
48. Ionescu Aurelian ALDE DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
51. Iriza Scarlat PSD DA
52. Itu Cornel PSD DA
53. Kereskényi Gábor UDMR DA
54. Khraibani Camelia PSD DA
55. Longher Ghervazen Minoritati DA
56. Marcoci Vlad PSD DA
57. Marcu Nicu ALDE DA
58. Marcu Viorica PNL DA
59. Marian Ion Cristinel ND DA
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Marin Laura PSD DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Máté András-Levente UDMR DA
64. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
65. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
66. Mihai Aurelian - DA
67. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
68. Mircovici Niculae Minoritati DA
69. Mitrea Manuela PSD DA
70. Mitrea Miron Tudor PSD DA
71. Mîrza Gavril PSD DA
72. Munteanu Ioan PSD DA
73. Nassar Rodica PSD DA
74. Neacșu Marian PSD DA
75. Necula Cosmin PSD DA
76. Negruț Cornelia ALDE DA
77. Nicolae Florian PSD DA
78. Niculescu Dumitru ND DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Ochi Ion PSD DA
81. Paul Maria-Andreea PDL DA
82. Peia Ninel PSD DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
85. Popa Octavian-Marius PNL DA
86. Rădulescu Constantin PSD DA
87. Rădulescu Romeo ALDE DA
88. Roșca Lucreția PSD DA
89. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
90. Seres Dénes UDMR DA
91. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
92. Simedru Dan Coriolan PNL DA
93. Stan Ioan PSD DA
94. Stănescu Alexandru PSD DA
95. Stragea Sorin Constantin PSD DA
96. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
97. Szabó Ödön UDMR DA
98. Șoptică Costel PNL DA
99. Șova Lucian PSD DA
100. Ștefan Viorel PSD DA
101. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
102. Tiuch Cătălin PSD DA
103. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
104. Traicu Rodin PSD DA
105. Tudorache Daniel PSD DA
106. Tudorie Violeta PSD DA
107. Tudose Mihai PSD DA
108. Turcan Raluca PDL DA
109. Uricec Eugen Constantin PSD DA
110. Varga Vasile PNL DA
111. Vlădoiu Aurel PSD DA
112. Zaharcu Neviser PSD DA
113. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 19:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro