Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.10.2014 > 16:48 Versiunea pentru printare
Luni, 27 octombrie 2014, ora 16:48

Subiect vot: Com.nr.vot - PHCD 57/2014
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:117 35 37 13 6 4 6 10 6
- voturi pentru (DA):115 35 37 13 5 4 6 9 6
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Anghel Gabriela-Lola ND -
6. Antal István UDMR DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Birchall Ana PSD DA
10. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
11. Canacheu Costică PDL DA
12. Chebac Eugen PSD DA
13. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
14. Cioată Cezar ALDE DA
15. Ciobanu Liliana ND DA
16. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
17. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
18. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
19. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
20. Ciurariu Florin PNL DA
21. Cocei Erland PNL DA
22. Costin Gheorghe PNL DA
23. Crăciunescu Grigore PNL DA
24. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
25. Culețu Dănuț PDL DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Dalca Ștefan-Petru ND DA
29. Diniță Ion ALDE DA
30. Doboș Anton PNL DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Dobrinescu Traian PNL DA
33. Dolha Mircea PNL DA
34. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
35. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
36. Dragomir Maria ND DA
37. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
38. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
39. Emacu Gheorghe PSD DA
40. Eparu Ion PSD DA
41. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
42. Firczak Gheorghe Minoritati DA
43. Florea Daniel PSD DA
44. Galan Constantin ALDE DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
46. Geantă Florian Daniel - DA
47. Gheorghe Tinel PDL DA
48. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
49. Grecea Maria PNL DA
50. Gudu Vasile PDL DA
51. Gust Băloșin Florentin PSD DA
52. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
53. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
54. Iancu Iulian PSD DA
55. Iane Daniel PNL DA
56. Ibram Iusein Minoritati DA
57. Ionescu Aurelian ALDE DA
58. Iordache Florin PSD DA
59. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
60. Longher Ghervazen Minoritati DA
61. Lupu Mihai PNL DA
62. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
63. Manolescu Oana Minoritati DA
64. Marcu Nicu ALDE DA
65. Marcu Viorica PNL DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
67. Mihăilă Ioan PSD DA
68. Militaru Lucian PDL DA
69. Mincă Liliana ND DA
70. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
71. Mitrea Manuela PSD DA
72. Mitrea Miron Tudor PSD DA
73. Mocioi Niculina PDL DA
74. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
75. Nassar Rodica PSD DA
76. Neacșu Marian PSD DA
77. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
78. Niculae Aurel PSD DA
79. Orban Ludovic PNL DA
80. Oros Nechita-Adrian PNL DA
81. Palăr Ionel PNL DA
82. Paleologu Theodor - DA
83. Petric Octavian PSD DA
84. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
85. Popa Octavian-Marius PNL DA
86. Popeangă Vasile PSD DA
87. Popescu Dan-Cristian PDL DA
88. Preda Cezar-Florin PDL DA
89. Răducanu Ion PSD DA
90. Reuer Elena-Ramona PNL DA
91. Roman Gheorghe PSD DA
92. Rotaru Răzvan - DA
93. Săpunaru Nini PNL DA
94. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
95. Secară Florin Mihail PSD DA
96. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE NU
97. Stragea Sorin Constantin PSD DA
98. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
99. Szabó Ödön UDMR DA
100. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
101. Tămâian Ioan PNL DA
102. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
103. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
104. Tomac Eugen - DA
105. Traicu Rodin PSD DA
106. Tudose Mihai PSD DA
107. Turcan Raluca PDL DA
108. Tușa Adriana Diana PDL DA
109. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
110. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
111. Udrea Elena Gabriela - DA
112. Varga Lucia-Ana PNL DA
113. Vasilică Radu Costin PSD DA
114. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
115. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
116. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
117. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 5 decembrie 2019, 21:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro