Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.11.2014 > 16:54 Versiunea pentru printare
Marți, 18 noiembrie 2014, ora 16:54

Subiect vot: Comisia de numarare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:292 142 61 26 8 - 14 28 13
- voturi pentru (DA):290 141 60 26 8 - 14 28 13
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Anastase Roberta Alma PDL DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andronache Gabriel PNL DA
9. Anghel Gabriela-Lola ND DA
10. Anton Marin - DA
11. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
12. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
13. Arsene Ionel PSD DA
14. Avram Constantin ALDE DA
15. Axente Ioan PSD DA
16. Babuș Radu PSD DA
17. Baltă Mihai PSD DA
18. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
19. Bălan Ion PSD DA
20. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
21. Bejinariu Eugen PSD DA
22. Benga Ioan PSD DA
23. Birchall Ana PSD DA
24. Bîrsășteanu Florică PSD DA
25. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
26. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
27. Bode Lucian Nicolae PDL DA
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
29. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
30. Boghicevici Claudia PDL DA
31. Bucur Constantin-Alin PSD DA
32. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
33. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
34. Buican Cristian PNL DA
35. Burlacu Ștefan ND DA
36. Calimente Mihăiță PNL DA
37. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
38. Calotă Florică Ică ALDE DA
39. Canacheu Costică PDL DA
40. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
42. Cernea Remus-Florinel - DA
43. Chebac Eugen PSD DA
44. Cherecheș Florica PNL DA
45. Chiriță Dumitru PSD DA
46. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
47. Cioată Cezar ALDE DA
48. Ciobanu Gheorghe PSD DA
49. Ciobanu Liliana ND DA
50. Ciocan Dan PSD DA
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
53. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
54. Ciurariu Florin PNL DA
55. Cocei Erland PNL DA
56. Codîrlă Liviu PSD DA
57. Comșa Cornel-George - DA
58. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
59. Costin Gheorghe PNL DA
60. Covaci Dorel PSD DA
61. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
62. Crăciunescu Grigore PNL DA
63. Cristea Aurelia PSD DA
64. Cristea Victor PSD DA
65. Culețu Dănuț PDL DA
66. Cupă Ion ALDE DA
67. Cupșa Ioan PNL DA
68. Daea Petre PSD DA
69. Dascălu Constantin PDL DA
70. Deaconu Mihai ND DA
71. Delureanu Virgil PSD DA
72. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
73. Dima Toader PSD DA
74. Diniță Ion ALDE DA
75. Dîrzu Ioan PSD DA
76. Doboș Anton PNL DA
77. Dobre Mircea-Titus PSD DA
78. Dobre Victor Paul PNL DA
79. Dolha Mircea PNL DA
80. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
81. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
82. Dragomir Gheorghe PNL DA
83. Dragomir Maria ND DA
84. Dragomir Viorel Marian PSD DA
85. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
86. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
87. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
88. Dumbrăvanu Paul ALDE DA
89. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
90. Dumitru Georgică ALDE DA
91. Emacu Gheorghe PSD DA
92. Enache Marian PSD DA
93. Eparu Ion PSD DA
94. Firczak Gheorghe Minoritati DA
95. Florea Damian ALDE DA
96. Florea Daniel PSD DA
97. Fonta Nuțu PSD DA
98. Frăticiu Gheorghe PSD DA
99. Galan Constantin ALDE DA
100. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
101. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
102. Geantă Florian Daniel - DA
103. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
104. Gheorghe Florin PSD DA
105. Gheorghe Tinel PDL DA
106. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
107. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD DA
108. Ghiveciu Marian PSD DA
109. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
110. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
111. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
112. Grama Horia PSD DA
113. Grecea Maria PNL DA
114. Guran Virgil ALDE DA
115. Gust Băloșin Florentin PSD DA
116. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
117. Harbuz Liviu PSD DA
118. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
119. Holban Titi PSD DA
120. Horga Vasile PNL DA
121. Hulea Ioan PSD DA
122. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
123. Iancu Iulian PSD DA
124. Iane Daniel PNL DA
125. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
126. Ignat Miron Minoritati DA
127. Intotero Natalia-Elena PSD DA
128. Ionescu Aurelian ALDE DA
129. Ionescu George PDL DA
130. Iordache Florin PSD DA
131. Iriza Scarlat PSD DA
132. Itu Cornel PSD DA
133. Khraibani Camelia PSD DA
134. Longher Ghervazen Minoritati DA
135. Lubanovici Mircea PDL DA
136. Lupu Mihai PNL DA
137. Man Mircea PDL DA
138. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
139. Manolache Marius PSD DA
140. Manolescu Oana Minoritati DA
141. Marcoci Vlad PSD DA
142. Marcu Nicu ALDE DA
143. Marcu Viorica PNL DA
144. Marian Ion Cristinel ND DA
145. Marin Gheorghe PSD DA
146. Marin Laura PSD DA
147. Marocico Ion Minoritati DA
148. Martin Eduard-Stelian PSD DA
149. Mihai Aurelian - DA
150. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
151. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
152. Militaru Lucian PDL DA
153. Mincă Liliana ND DA
154. Mircovici Niculae Minoritati DA
155. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
156. Mitrea Manuela PSD DA
157. Mitrea Miron Tudor PSD DA
158. Mocanu Adrian PSD DA
159. Mocanu Vasile PSD DA
160. Mocioi Niculina PDL DA
161. Moisii Constantin PSD DA
162. Moldovan Ioan ALDE DA
163. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
164. Movilă Petru - DA
165. Munteanu Ioan PSD DA
166. Murgu Neagu PSD DA
167. Nassar Rodica PSD DA
168. Nazare Alexandru PDL DA
169. Neacșu Marian PSD DA
170. Necula Cosmin PSD DA
171. Negruț Clement - DA
172. Negruț Cornelia ALDE DA
173. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
174. Nichita Cristina PSD DA
175. Nicoară Romeo Florin PNL DA
176. Nicolae Alexandri ALDE DA
177. Nicolae Florian PSD DA
178. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
179. Niculae Aurel PSD DA
180. Niculescu Dumitru ND DA
181. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
182. Nistor Gheorghe-Vlad PNL DA
183. Nistor Laurențiu PSD DA
184. Nistor Marioara PSD -
185. Niță Emil PSD DA
186. Nosa Iuliu PSD DA
187. Ochi Ion PSD DA
188. Oltean Ioan PDL DA
189. Orban Ludovic PNL DA
190. Oros Nechita-Adrian PNL DA
191. Palașcă Viorel ALDE DA
192. Palăr Ionel PNL DA
193. Pambuccian Varujan Minoritati DA
194. Pană Adriana-Doina PSD DA
195. Pardău Dumitru PNL DA
196. Pârgaru Ion ALDE DA
197. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
198. Peia Ninel PSD DA
199. Petrescu Petre PSD DA
200. Plumb Rovana PSD DA
201. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
202. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
203. Popa Octavian-Marius PNL DA
204. Popeangă Vasile PSD DA
205. Popescu Dan-Cristian PDL DA
206. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
207. Potor Călin PSD DA
208. Pușcaș Iacob PSD DA
209. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
210. Răducanu Ion PSD DA
211. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
212. Rădulescu Constantin PSD DA
213. Rădulescu Romeo ALDE DA
214. Rățoi Neculai PSD DA
215. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
216. Reuer Elena-Ramona PNL DA
217. Rizea Cristian PSD DA
218. Roman Cristian-Constantin PDL DA
219. Roman Gheorghe PSD DA
220. Roman Ioan Sorin PSD DA
221. Roman Victor PSD DA
222. Roșca Lucreția PSD DA
223. Roșca Mircea PNL DA
224. Rotaru Răzvan - DA
225. Sava Andrei-Valentin PSD DA
226. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
227. Săpunaru Nini PNL DA
228. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
229. Scarlat George PNL DA
230. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
231. Scutaru Adrian George PNL DA
232. Secară Florin Mihail PSD DA
233. Sefer Cristian-George PSD DA
234. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE DA
235. Simedru Dan Coriolan PNL DA
236. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
237. Stanciu Zisu PSD DA
238. Stancu Ionel Minoritati DA
239. Stănescu Alexandru PSD DA
240. Stănișoară Mihai ALDE DA
241. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
242. Stragea Sorin Constantin PSD DA
243. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
244. Stroe Radu ALDE DA
245. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
246. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
247. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
248. Șcheau Ion PDL DA
249. Șimon Gheorghe PSD DA
250. Șoptică Costel PNL DA
251. Șova Lucian PSD DA
252. Ștefan Viorel PSD DA
253. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
254. Tabugan Ion PSD DA
255. Tararache Mihai - DA
256. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
257. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
258. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
259. Teju Sorin ALDE DA
260. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
261. Teodorescu Ioan Viorel PSD DA
262. Tiuch Cătălin PSD DA
263. Tîlvăr Angel PSD DA
264. Toader Mircea-Nicu PDL DA
265. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
266. Tomac Eugen - DA
267. Traicu Rodin PSD DA
268. Tudorache Daniel PSD DA
269. Tudorie Violeta PSD DA
270. Tudose Mihai PSD DA
271. Turcan Raluca PDL DA
272. Tușa Adriana Diana PDL DA
273. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
274. Udrea Elena Gabriela - DA
275. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
276. Uricec Eugen Constantin PSD DA
277. Ursărescu Dorinel ALDE DA
278. Vainer Aurel Minoritati DA
279. Varga Lucia-Ana PNL DA
280. Varga Vasile PNL DA
281. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD DA
282. Vladu Iulian PDL DA
283. Vlase Petru Gabriel PSD DA
284. Vlădoiu Aurel PSD DA
285. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
286. Vulpescu Ioan PSD DA
287. Weber Mihai PSD DA
288. Zaharcu Neviser PSD DA
289. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
290. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
291. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
292. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 decembrie 2019, 10:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro