Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2015 > 15:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 februarie 2015, ora 15:36

Subiect vot: Pl 430/2013 ama.6
PL 430/2013 privind clasificarea fermelor și exploatațiilor agricole
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:157 79 48 - 4 9 11 6
- voturi pentru (DA):150 77 43 - 4 9 11 6
- voturi împotrivă (NU):4 1 3 - - - - -
- abțineri:2 - 2 - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Arsene Ionel PSD DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Birchall Ana PSD DA
13. Blănariu Valentin - DA
14. Bode Lucian Nicolae PNL DA
15. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
16. Boghicevici Claudia PNL DA
17. Bónis István UDMR DA
18. Budurescu Daniel-Stamate PNL Abținere
19. Buican Cristian PNL DA
20. Calimente Mihăiță PNL Abținere
21. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
22. Canacheu Costică PNL DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
25. Cernea Remus-Florinel - DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
28. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
29. Ciobanu Gheorghe PSD DA
30. Ciobanu Liliana - DA
31. Ciocan Dan PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
34. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL NU
35. Ciurariu Florin PNL DA
36. Cocei Erland PNL DA
37. Covaci Dorel PSD DA
38. Cristea Victor PSD DA
39. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
40. Cupă Ion ALDE DA
41. Daea Petre PSD DA
42. Dascălu Constantin PNL DA
43. Delureanu Virgil PSD DA
44. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
45. Diniță Ion ALDE DA
46. Dîrzu Ioan PSD DA
47. Doboș Anton PNL DA
48. Dobre Mircea-Titus PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrinescu Traian PNL DA
51. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Enache Marian PSD DA
54. Frăticiu Gheorghe PSD DA
55. Galan Constantin ALDE DA
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
57. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
58. Gheorghe Florin PSD DA
59. Gheorghe Tinel PNL DA
60. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
63. Harbuz Liviu PSD DA
64. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
65. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
66. Iancu Iulian PSD DA
67. Iane Daniel PNL DA
68. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
69. Ibram Iusein Minoritati DA
70. Intotero Natalia-Elena PSD DA
71. Ionescu Aurelian ALDE DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Kerekes Károly UDMR DA
76. Khraibani Camelia PSD DA
77. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
78. Lubanovici Mircea PNL DA
79. Lupu Mihai PNL DA
80. Manolescu Oana Minoritati DA
81. Marcoci Vlad PSD DA
82. Marcu Viorica PNL DA
83. Marin Gheorghe PSD DA
84. Marin Laura PSD DA
85. Marocico Ion Minoritati DA
86. Mazilu Constantin PSD DA
87. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
88. Melinte Ion PSD DA
89. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
90. Mihai Aurelian PNL DA
91. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
92. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
93. Mîrza Gavril PSD DA
94. Mocioi Niculina PNL DA
95. Moisii Constantin PSD DA
96. Molnar Zsolt UDMR DA
97. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
98. Munteanu Ioan PSD DA
99. Murgu Neagu PSD DA
100. Nassar Rodica PSD DA
101. Neacșu Marian PSD DA
102. Negruț Clement - DA
103. Negruț Cornelia ALDE DA
104. Nichita Cristina PSD DA
105. Nicolae Florian PSD DA
106. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
107. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL NU
108. Nistor Marioara PSD DA
109. Niță Emil PSD NU
110. Nosa Iuliu PSD DA
111. Orban Ludovic PNL DA
112. Palașcă Viorel ALDE DA
113. Pană Adriana-Doina PSD DA
114. Paul Maria-Andreea PNL DA
115. Pârgaru Ion ALDE DA
116. Peia Ninel PSD DA
117. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
118. Popa Octavian-Marius PNL DA
119. Potor Călin PSD -
120. Preda Cezar-Florin PNL DA
121. Pușcaș Iacob PSD DA
122. Răducanu Ion PSD DA
123. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
124. Roman Gheorghe PSD DA
125. Roșca Lucreția PSD DA
126. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
127. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
128. Solomon Adrian PSD DA
129. Stan Ioan PSD DA
130. Stanciu Zisu PSD DA
131. Stănescu Alexandru PSD DA
132. Stragea Sorin Constantin PSD DA
133. Stroe Radu PSD DA
134. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
135. Surdu Raluca PNL DA
136. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
137. Șcheau Ion PNL DA
138. Șimon Gheorghe PSD DA
139. Ștefan Viorel PSD DA
140. Tămâian Ioan PNL DA
141. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
142. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
143. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
144. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
145. Tomac Eugen - DA
146. Traicu Rodin PSD DA
147. Tudorie Violeta PSD DA
148. Turcan Raluca PNL DA
149. Udriște Gheorghe PNL DA
150. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
151. Uricec Eugen Constantin PSD DA
152. Varga Vasile PNL DA
153. Vlase Petru Gabriel PSD DA
154. Weber Mihai PSD DA
155. Zaharcu Neviser PSD DA
156. Zamfir Daniel-Cătălin PNL NU
157. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 0:50
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro