Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2015 > 15:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 februarie 2015, ora 15:36

Subiect vot: Art. 4 în forma inițială
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:156 81 45 - 4 9 11 6
- voturi pentru (DA):155 81 44 - 4 9 11 6
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Amet Varol Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
5. Arsene Ionel PSD DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Birchall Ana PSD DA
13. Blănariu Valentin - DA
14. Bode Lucian Nicolae PNL DA
15. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
16. Boghicevici Claudia PNL DA
17. Bónis István UDMR DA
18. Budurescu Daniel-Stamate PNL Abținere
19. Buican Cristian PNL DA
20. Calimente Mihăiță PNL DA
21. Caloianu Mario-Ernest PSD DA
22. Canacheu Costică PNL DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
25. Cernea Remus-Florinel - DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
28. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
29. Ciobanu Gheorghe PSD DA
30. Ciobanu Liliana - DA
31. Ciocan Dan PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
34. Ciurariu Florin PNL DA
35. Cocei Erland PNL DA
36. Covaci Dorel PSD DA
37. Cristea Victor PSD DA
38. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
39. Cupă Ion ALDE DA
40. Daea Petre PSD DA
41. Dascălu Constantin PNL DA
42. Delureanu Virgil PSD DA
43. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
44. Diniță Ion ALDE DA
45. Dîrzu Ioan PSD DA
46. Doboș Anton PNL DA
47. Dobre Mircea-Titus PSD DA
48. Dobre Victor Paul PNL DA
49. Dobrinescu Traian PNL DA
50. Dolineaschi Andrei PSD DA
51. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
52. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
53. Enache Marian PSD DA
54. Frăticiu Gheorghe PSD DA
55. Galan Constantin ALDE DA
56. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
57. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
58. Gheorghe Florin PSD DA
59. Gheorghe Tinel PNL DA
60. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
63. Harbuz Liviu PSD DA
64. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
65. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
66. Iancu Iulian PSD DA
67. Iane Daniel PNL DA
68. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
69. Ibram Iusein Minoritati DA
70. Intotero Natalia-Elena PSD DA
71. Ionescu Aurelian ALDE DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
74. Itu Cornel PSD DA
75. Kerekes Károly UDMR DA
76. Khraibani Camelia PSD DA
77. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
78. Lubanovici Mircea PNL DA
79. Lupu Mihai PNL DA
80. Manolescu Oana Minoritati DA
81. Marcoci Vlad PSD DA
82. Marcu Viorica PNL DA
83. Marica Petru-Sorin PSD DA
84. Marin Laura PSD DA
85. Marocico Ion Minoritati DA
86. Mazilu Constantin PSD DA
87. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
88. Melinte Ion PSD DA
89. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
90. Mihai Aurelian PNL DA
91. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
92. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
93. Mîrza Gavril PSD DA
94. Mocioi Niculina PNL DA
95. Moisii Constantin PSD DA
96. Molnar Zsolt UDMR DA
97. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
98. Munteanu Ioan PSD DA
99. Murgu Neagu PSD DA
100. Nassar Rodica PSD DA
101. Neacșu Marian PSD DA
102. Negruț Clement - DA
103. Negruț Cornelia ALDE DA
104. Nichita Cristina PSD DA
105. Nicolae Florian PSD DA
106. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
107. Nistor Marioara PSD DA
108. Niță Emil PSD DA
109. Nosa Iuliu PSD DA
110. Palașcă Viorel ALDE DA
111. Pană Adriana-Doina PSD DA
112. Paul Maria-Andreea PNL DA
113. Pârgaru Ion ALDE DA
114. Peia Ninel PSD DA
115. Petric Octavian PSD DA
116. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
117. Popa Octavian-Marius PNL DA
118. Potor Călin PSD DA
119. Preda Cezar-Florin PNL DA
120. Pușcaș Iacob PSD DA
121. Răducanu Ion PSD DA
122. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
123. Roman Gheorghe PSD DA
124. Roșca Lucreția PSD DA
125. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
126. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
127. Solomon Adrian PSD DA
128. Stan Ioan PSD DA
129. Stanciu Zisu PSD DA
130. Stănescu Alexandru PSD DA
131. Stragea Sorin Constantin PSD DA
132. Stroe Radu PSD DA
133. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
134. Surdu Raluca PNL DA
135. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
136. Șcheau Ion PNL DA
137. Șimon Gheorghe PSD DA
138. Ștefan Viorel PSD DA
139. Tămâian Ioan PNL DA
140. Tănase Răzvan-Ionuț - DA
141. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
142. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
143. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
144. Tomac Eugen - DA
145. Traicu Rodin PSD DA
146. Tudorie Violeta PSD DA
147. Turcan Raluca PNL DA
148. Udriște Gheorghe PNL DA
149. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
150. Uricec Eugen Constantin PSD DA
151. Varga Vasile PNL DA
152. Vlase Petru Gabriel PSD DA
153. Weber Mihai PSD DA
154. Zaharcu Neviser PSD DA
155. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 2:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro