Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.02.2015 > 10:32 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 februarie 2015, ora 10:32

Subiect vot: Comisia pentru învățământ să lucreze în paralel cu plenul, începând cu ora 11,00 pentru PL-x nr. 1/2015
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:153 67 56 - 11 7 7 5
- voturi pentru (DA):152 67 55 - 11 7 7 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 - 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Anușca Roxana-Florentina PNL DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
6. Avram Marian PSD DA
7. Axente Ioan PSD DA
8. Baltă Mihai PSD DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
10. Bălan Ion PSD DA
11. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benga Ioan PSD DA
14. Berci Vasile PNL DA
15. Birchall Ana PSD DA
16. Bîrsășteanu Florică PSD DA
17. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
18. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Borbély László UDMR DA
21. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Chebac Eugen PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
29. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
30. Ciobanu Liliana - DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
33. Ciurariu Florin PNL DA
34. Cocei Erland PNL DA
35. Condurățeanu Andrei-Răzvan PSD DA
36. Costin Gheorghe PNL DA
37. Covaci Dorel PSD DA
38. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
39. Crăciunescu Grigore PNL DA
40. Cristea Victor PSD DA
41. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
42. Culețu Dănuț PNL DA
43. Cupșa Ioan PNL DA
44. Dascălu Constantin PNL DA
45. Delureanu Virgil PSD DA
46. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
47. Dima Toader PSD DA
48. Dobre Mircea-Titus PSD DA
49. Dobre Victor Paul PNL DA
50. Dobrinescu Traian PNL DA
51. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
52. Dragomir Gheorghe PNL DA
53. Dragomir Maria - DA
54. Dragomir Viorel Marian PSD DA
55. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
56. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL DA
57. Emacu Gheorghe PSD DA
58. Enache Marian PSD DA
59. Frăticiu Gheorghe PSD DA
60. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
62. Gheorghe Tinel PNL DA
63. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
64. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
65. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
66. Gudu Vasile PNL DA
67. Guran Virgil - DA
68. Harbuz Liviu PSD DA
69. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
70. Horga Vasile PNL DA
71. Hulea Ioan PSD DA
72. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
73. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
74. Ibram Iusein Minoritati DA
75. Ionescu Aurelian ALDE DA
76. Iordache Florin PSD DA
77. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
78. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
79. Kerekes Károly UDMR DA
80. Kereskényi Gábor UDMR DA
81. Khraibani Camelia PSD DA
82. Korodi Attila UDMR DA
83. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
84. Longher Ghervazen Minoritati DA
85. Lubanovici Mircea PNL DA
86. Lupu Mihai PNL DA
87. Manolescu Oana Minoritati DA
88. Marcu Viorica PNL DA
89. Marica Petru-Sorin PSD DA
90. Marin Gheorghe PSD DA
91. Marin Laura PSD DA
92. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
93. Máté András-Levente UDMR DA
94. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
95. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
96. Mircovici Niculae Minoritati DA
97. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
98. Mîrza Gavril PSD DA
99. Mocioi Niculina PNL DA
100. Moldovan Ioan ALDE DA
101. Moldovan Iosif UDMR DA
102. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
103. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
104. Munteanu Ioan PSD DA
105. Neacșu Marian PSD DA
106. Necula Cosmin PSD DA
107. Negruț Clement - DA
108. Negruț Cornelia ALDE DA
109. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
110. Nicoară Romeo Florin PNL DA
111. Nicolae Alexandri PNL DA
112. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
113. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
114. Niculae Aurel PSD DA
115. Niculescu Dumitru - DA
116. Nistor Laurențiu PSD DA
117. Nistor Marioara PSD DA
118. Niță Emil PSD DA
119. Orban Ludovic PNL DA
120. Oros Nechita-Adrian PNL DA
121. Palașcă Viorel ALDE DA
122. Paul Maria-Andreea PNL DA
123. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
124. Petric Octavian PSD DA
125. Pop Georgian PSD DA
126. Popa Octavian-Marius PNL DA
127. Pușcaș Iacob PSD DA
128. Răducanu Ion PSD DA
129. Reuer Elena-Ramona PNL DA
130. Roman Cristian-Constantin PNL DA
131. Roșca Lucreția PSD DA
132. Scarlat George PNL DA
133. Seres Dénes UDMR DA
134. Solomon Adrian PSD DA
135. Stănescu Alexandru PSD DA
136. Stragea Sorin Constantin PSD DA
137. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
138. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
139. Tămâian Ioan PNL DA
140. Toader Mircea-Nicu PNL -
141. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
142. Traicu Rodin PSD DA
143. Tudorache Daniel PSD DA
144. Turcan Raluca PNL DA
145. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
146. Udriște Gheorghe PNL DA
147. Varga Lucia-Ana PNL DA
148. Varga Vasile PNL DA
149. Vlădoiu Aurel PSD DA
150. Zaharcu Neviser PSD DA
151. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
152. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
153. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 1:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro