Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.05.2015 > 12:54 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 mai 2015, ora 12:54

Subiect vot: Modificarea programului dezbaterilor - până la ora 14.30, iar votul final la ora 15.00
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:91 41 29 5 5 5 3 3
- voturi pentru (DA):90 40 29 5 5 5 3 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Marian PSD DA
6. Axente Ioan PSD DA
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Cernea Remus-Florinel - DA
12. Cherecheș Florica PNL DA
13. Ciobanu Liliana - DA
14. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
15. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
16. Ciurariu Florin PNL DA
17. Cocei Erland PNL DA
18. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
19. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
20. Cristea Aurelia PSD DA
21. Cristea Victor PSD DA
22. Cupă Ion ALDE DA
23. Dalca Ștefan-Petru ND DA
24. Deaconu Mihai ND DA
25. Delureanu Virgil PSD DA
26. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
27. Dima Toader PSD DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobrinescu Traian PNL DA
30. Dolha Mircea PNL DA
31. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
32. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
33. Dragomir Gheorghe PNL DA
34. Dragomir Viorel Marian PSD DA
35. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
36. Eparu Ion PSD DA
37. Erdei Dolóczki István UDMR DA
38. Frăticiu Gheorghe PSD DA
39. Galan Constantin ALDE DA
40. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
41. Gheorghe Tinel PNL DA
42. Grama Horia PSD DA
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
44. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
45. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
46. Iancu Iulian PSD DA
47. Iordache Florin PSD DA
48. Itu Cornel PSD DA
49. Longher Ghervazen Minoritati DA
50. Manolescu Oana Minoritati DA
51. Marcoci Vlad PSD DA
52. Marcu Viorica PNL DA
53. Marin Gheorghe PSD DA
54. Máté András-Levente UDMR DA
55. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
56. Melinte Ion PSD DA
57. Mihăilă Ioan PSD DA
58. Mîrza Gavril PSD DA
59. Moisii Constantin PSD DA
60. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
61. Movilă Petru ND DA
62. Murgu Neagu PSD DA
63. Nassar Rodica PSD DA
64. Neacșu Marian PSD DA
65. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
66. Oajdea Daniel Vasile ND DA
67. Ochi Ion PSD DA
68. Orban Ludovic PNL DA
69. Paul Maria-Andreea PNL DA
70. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
71. Reuer Elena-Ramona PNL DA
72. Rotaru Răzvan ND DA
73. Seres Dénes UDMR DA
74. Simedru Dan Coriolan PNL DA
75. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
76. Solomon Adrian PSD DA
77. Stancu Ionel Minoritati DA
78. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
79. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
80. Stroe Radu PSD DA
81. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
82. Szabó Ödön UDMR DA
83. Șova Lucian PSD DA
84. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
85. Tararache Mihai PNL DA
86. Tătaru Florin-Cristian PSD Abținere
87. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
88. Varga Lucia-Ana PNL DA
89. Varga Vasile PNL DA
90. Zaharcu Neviser PSD DA
91. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 23:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro