Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.05.2015 > 14:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 mai 2015, ora 14:22

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 42/2015 pentru modificarea art.26 din Legea nr.448/2006 privind protecția și promovarea drepturilor persoanelor cu handicap
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:134 65 40 2 7 8 9 3
- voturi pentru (DA):134 65 40 2 7 8 9 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Avram Marian PSD DA
8. Axente Ioan PSD DA
9. Baltă Mihai PSD DA
10. Blănariu Valentin - DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bogdănici Camelia-Margareta PSD DA
13. Boghicevici Claudia PNL DA
14. Bónis István UDMR DA
15. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Calimente Mihăiță PNL DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cernea Remus-Florinel - DA
21. Cherecheș Florica PNL DA
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Cioată Cezar ALDE DA
24. Ciobanu Gheorghe PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
28. Cocei Erland PNL DA
29. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
30. Cristea Aurelia PSD DA
31. Cristea Victor PSD DA
32. Cupă Ion ALDE DA
33. Dascălu Constantin PNL DA
34. Deaconu Mihai ND DA
35. Delureanu Virgil PSD DA
36. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
37. Dima Toader PSD DA
38. Doboș Anton PNL DA
39. Dobre Mircea-Titus PSD DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrinescu Traian PNL DA
42. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
43. Dragomir Gheorghe PNL DA
44. Dragomir Viorel Marian PSD DA
45. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
46. Emacu Gheorghe PSD DA
47. Eparu Ion PSD DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Fejér László-Ődőn UDMR DA
50. Firczak Gheorghe Minoritati DA
51. Frăticiu Gheorghe PSD DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghe Florin PSD DA
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
57. Grama Horia PSD DA
58. Grecea Maria PNL DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Guran Virgil - DA
61. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
62. Horga Vasile PNL DA
63. Hulea Ioan PSD DA
64. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
65. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
66. Ionescu Aurelian ALDE DA
67. Ionescu George PNL DA
68. Iordache Florin PSD DA
69. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
70. Itu Cornel PSD DA
71. Kereskényi Gábor UDMR DA
72. Khraibani Camelia PSD DA
73. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
74. Manolescu Oana Minoritati DA
75. Marcoci Vlad PSD DA
76. Marin Laura PSD DA
77. Máté András-Levente UDMR DA
78. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
79. Mihai Aurelian PNL DA
80. Mihăilă Ioan PSD DA
81. Mircovici Niculae Minoritati DA
82. Moisii Constantin PSD DA
83. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
84. Munteanu Ioan PSD DA
85. Murgu Neagu PSD DA
86. Neacșu Marian PSD DA
87. Negruț Cornelia ALDE DA
88. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
89. Nicoară Romeo Florin PNL DA
90. Niță Emil PSD DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Oajdea Daniel Vasile ND DA
93. Ochi Ion PSD DA
94. Orban Ludovic PNL DA
95. Palașcă Viorel ALDE DA
96. Pambuccian Varujan Minoritati DA
97. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
98. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
99. Popa Octavian-Marius PNL DA
100. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
101. Răducanu Ion PSD DA
102. Roman Gheorghe PSD DA
103. Roșca Lucreția PSD DA
104. Roșca Mircea PNL DA
105. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
106. Secară Florin Mihail PNL DA
107. Sefer Cristian-George PSD DA
108. Seres Dénes UDMR DA
109. Solomon Adrian PSD DA
110. Stan Ioan PSD DA
111. Stancu Ionel Minoritati DA
112. Stănescu Alexandru PSD DA
113. Stragea Sorin Constantin PSD DA
114. Stroe Radu PSD DA
115. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
116. Szabó Ödön UDMR DA
117. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
118. Tabugan Ion PSD DA
119. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE DA
120. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
121. Teodorescu Cătălin-Florin PNL DA
122. Tiuch Cătălin PSD DA
123. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
124. Tudorie Violeta PSD DA
125. Turcan Raluca PNL DA
126. Tușa Adriana Diana PNL DA
127. Uricec Eugen Constantin PSD DA
128. Varga Lucia-Ana PNL DA
129. Varga Vasile PNL DA
130. Vladu Iulian PNL DA
131. Vlădoiu Aurel PSD DA
132. Zaharcu Neviser PSD DA
133. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
134. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 6:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro