Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.06.2015 > 13:03 Versiunea pentru printare
Marți, 30 iunie 2015, ora 13:03

Subiect vot: Modificare program de lucru - votul final la ora 15.00
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:100 52 28 2 6 5 4 3
- voturi pentru (DA):73 51 5 2 6 5 4 -
- voturi împotrivă (NU):26 1 23 - - - - 2
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andea Petru PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL NU
3. Anușca Roxana-Florentina PNL NU
4. Avram Marian PSD NU
5. Axente Ioan PSD DA
6. Balan Ioan PNL NU
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL NU
9. Benga Ioan PSD DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Bîrsășteanu Florică PSD DA
12. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Canacheu Costică PNL NU
16. Călin Ion PSD DA
17. Cernea Remus-Florinel - NU
18. Cherecheș Florica PNL NU
19. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
20. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL NU
21. Ciuhodaru Tudor PSD DA
22. Ciurariu Florin PNL NU
23. Costin Gheorghe PNL NU
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL NU
26. Cristea Aurelia PSD DA
27. Cupșa Ioan PNL NU
28. Daea Petre PSD DA
29. Dalca Ștefan-Petru ND DA
30. Delureanu Virgil PSD DA
31. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
32. Dima Toader PSD DA
33. Doboș Anton PNL DA
34. Dragomir Gheorghe PNL NU
35. Dragomir Maria - Abținere
36. Dragomir Viorel Marian PSD DA
37. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
38. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Fejér László-Ődőn UDMR DA
41. Fonta Nuțu PSD DA
42. Frăticiu Gheorghe PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gheorghe Tinel PNL NU
45. Gireadă Dumitru-Verginel PNL NU
46. Grecea Maria PNL NU
47. Guran Virgil - NU
48. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
49. Harbuz Liviu PSD DA
50. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
51. Iancu Iulian PSD DA
52. Iane Daniel PNL DA
53. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
54. Iordache Florin PSD DA
55. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
56. Kerekes Károly UDMR DA
57. Laza-Matiuța Liviu PNL NU
58. Manea Victor-Gheorghe PNL NU
59. Marcu Viorica PNL NU
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Marin Gheorghe PSD DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Máté András-Levente UDMR DA
64. Melinte Ion PSD DA
65. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
66. Mihai Aurelian PNL NU
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Mocioalcă Ion PSD DA
69. Molnar Zsolt UDMR DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Neacșu Marian PSD DA
72. Nichita Cristina PSD DA
73. Niculescu Dumitru PSD DA
74. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
75. Nosa Iuliu PSD DA
76. Palașcă Viorel ALDE DA
77. Paul Maria-Andreea PNL NU
78. Peia Ninel PSD DA
79. Potor Călin PSD DA
80. Roman Gheorghe PNL NU
81. Roman Victor PSD DA
82. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL NU
83. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
84. Sefer Cristian-George PSD DA
85. Simedru Dan Coriolan PNL DA
86. Solomon Adrian PSD DA
87. Stanciu Anghel PSD DA
88. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
89. Stroe Radu PSD DA
90. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
91. Tabugan Ion PSD DA
92. Tămâian Ioan PNL DA
93. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
94. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
95. Traicu Rodin PSD DA
96. Uricec Eugen Constantin PSD DA
97. Vlase Petru Gabriel PSD DA
98. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
99. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
100. Zlati Radu PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 15:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro