Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.06.2015 > 15:09 Versiunea pentru printare
Marți, 30 iunie 2015, ora 15:09

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:271 132 78 9 11 11 18 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel PSD
2. Alexe Florin-Alexandru PNL
3. Andea Petru PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Anghel Gabriela-Lola ND
6. Anușca Roxana-Florentina PNL
7. Arsene Ionel PSD
8. Avram Constantin ALDE
9. Avram Marian PSD
10. Axente Ioan PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Baltă Mihai PSD
14. Bălan Ion PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Ioan PSD
17. Berci Vasile PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Bîrsășteanu Florică PSD
20. Blăjuț Viorel-Ionel ND
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bode Lucian Nicolae PNL
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Bogdănici Camelia-Margareta PSD
25. Bucur Constantin-Alin PSD
26. Bucura-Oprescu Simona PSD
27. Budurescu Daniel-Stamate PNL
28. Buican Cristian PNL
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Burlacu Ștefan ND
31. Calimente Mihăiță PNL
32. Caloianu Mario-Ernest PSD
33. Calotă Florică Ică ALDE
34. Canacheu Costică PNL
35. Cazan Mircea-Vasile PNL
36. Călin Ion PSD
37. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
38. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
39. Cernea Remus-Florinel -
40. Chebac Eugen PSD
41. Cherecheș Florica PNL
42. Chirteș Ioan-Cristian PNL
43. Chirvăsuță Laurențiu PSD
44. Cioată Cezar ALDE
45. Ciobanu Gheorghe PSD
46. Ciobanu Liliana -
47. Ciocan Dan PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
51. Ciuhodaru Tudor PSD
52. Ciurariu Florin PNL
53. Cocei Erland PNL
54. Codîrlă Liviu PSD
55. Comșa Cornel-George -
56. Condurățeanu Andrei-Răzvan -
57. Costin Gheorghe PNL
58. Covaci Dorel PSD
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
60. Crăciunescu Grigore PNL
61. Cristea Aurelia PSD
62. Cristea Victor PSD
63. Cristian Horia PNL
64. Cseke Attila-Zoltán UDMR
65. Cupă Ion ALDE
66. Cupșa Ioan PNL
67. Daea Petre PSD
68. Dalca Ștefan-Petru ND
69. Deaconu Mihai ND
70. Delureanu Virgil PSD
71. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
72. Dima Toader PSD
73. Dîrzu Ioan PSD
74. Doboș Anton PNL
75. Dobre Mircea-Titus PSD
76. Dobrinescu Traian PNL
77. Dolha Nechita-Stelian PNL
78. Dolineaschi Andrei PSD
79. Donțu Mihai-Aurel PNL
80. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
81. Dragomir Gheorghe PNL
82. Dragomir Maria -
83. Dragomir Viorel Marian PSD
84. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
85. Drăghici Sonia-Maria PSD
86. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
87. Dumbrăvanu Paul -
88. Dumitrache Ileana Cristina PSD
89. Dumitru Georgică ALDE
90. Dumitru Ovidiu-Ioan PNL
91. Dușa Mircea PSD
92. Enache Marian PSD
93. Enea Constantin-Cosmin PSD
94. Eparu Ion PSD
95. Erdei Dolóczki István UDMR
96. Fejér László-Ődőn UDMR
97. Firczak Gheorghe Minoritati
98. Florea Daniel PSD
99. Frăticiu Gheorghe PSD
100. Galan Constantin ALDE
101. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
102. Găină Mihăiță PSD
103. Gheorghe Andrei Daniel PNL
104. Gheorghe Florin PSD
105. Gheorghe Tinel PNL
106. Ghiveciu Marian PSD
107. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
108. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
109. Grama Horia PSD
110. Grecea Maria PNL
111. Grindeanu Sorin Mihai PSD
112. Gudu Vasile PNL
113. Guran Virgil -
114. Gust Băloșin Florentin -
115. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
116. Harbuz Liviu PSD
117. Hărău Eleonora-Carmen PNL
118. Holban Titi PSD
119. Horga Vasile PNL
120. Hulea Ioan PSD
121. Iacoban Sorin-Avram PSD
122. Ialomițianu Gheorghe PNL
123. Iancu Iulian PSD
124. Iane Daniel PNL
125. Iane Ovidiu-Cristian PSD
126. Ibram Iusein Minoritati
127. Ionescu George PNL
128. Iordache Florin PSD
129. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
130. Iriza Scarlat -
131. Itu Cornel PSD
132. Kelemen Hunor UDMR
133. Kerekes Károly UDMR
134. Kereskényi Gábor UDMR
135. Khraibani Camelia PSD
136. Laza-Matiuța Liviu PNL
137. Lupu Mihai PNL
138. Man Mircea PNL
139. Manea Victor-Gheorghe PNL
140. Manolache Marius PSD
141. Manolescu Oana Minoritati
142. Marcoci Vlad PSD
143. Marcu Viorica PNL
144. Marian Ion Cristinel ND
145. Marica Petru-Sorin PSD
146. Marin Gheorghe PSD
147. Marin Laura PSD
148. Marocico Ion Minoritati
149. Márton Árpád-Francisc UDMR
150. Máté András-Levente UDMR
151. Măduța Flavius-Luigi PSD
152. Melinte Ion PSD
153. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
154. Mihăilă Ioan PSD
155. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
156. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
157. Mincă Liliana ND
158. Mircovici Niculae Minoritati
159. Mîrza Gavril PSD
160. Mocanu Adrian PSD
161. Mocioalcă Ion PSD
162. Mocioi Niculina PNL
163. Moldovan Ioan ALDE
164. Molnar Zsolt UDMR
165. Motreanu Dan-Ștefan PNL
166. Munteanu Ioan PSD
167. Nassar Rodica PSD
168. Nazare Alexandru PNL
169. Neacșu Marian PSD
170. Negruț Clement -
171. Negruț Cornelia ALDE
172. Nichita Cristina PSD
173. Nicolae Alexandri PNL
174. Nicolae Florian PSD
175. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
176. Nicolicea Eugen PSD
177. Niculescu Dumitru PSD
178. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
179. Nistor Laurențiu PSD
180. Nistor Marioara PSD
181. Niță Constantin PSD
182. Niță Emil PSD
183. Nosa Iuliu PSD
184. Oajdea Daniel Vasile ND
185. Ochi Ion PSD
186. Oltean Ioan PNL
187. Palașcă Viorel ALDE
188. Palăr Ionel PNL
189. Pambuccian Varujan Minoritati
190. Pardău Dumitru PNL
191. Paul Maria-Andreea PNL
192. Pârgaru Ion PSD
193. Peia Ninel PSD
194. Petrea Dorin Silviu PSD
195. Petric Octavian PSD
196. Pistru Eusebiu-Manea PNL
197. Pocora Cristina-Ancuța PNL
198. Podașcă Gabriela-Maria PSD
199. Pop Georgian PSD
200. Popa Octavian-Marius PNL
201. Popeangă Vasile PSD
202. Popescu Dan-Cristian PNL
203. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL
204. Potor Călin PSD
205. Pușcaș Iacob PSD
206. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
207. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
208. Rădulescu Constantin PSD
209. Rădulescu Romeo -
210. Roman Cristian-Constantin PNL
211. Roman Gheorghe PNL
212. Roman Ioan Sorin PSD
213. Roman Victor PSD
214. Roșca Mircea PNL
215. Rotaru Răzvan ND
216. Sava Andrei-Valentin PSD
217. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
218. Săpunaru Nini PNL
219. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
220. Scarlat George PNL
221. Secară Florin Mihail PNL
222. Sefer Cristian-George PSD
223. Seres Dénes UDMR
224. Silaghi Ovidiu Ioan ALDE
225. Simedru Dan Coriolan PNL
226. Solomon Adrian PSD
227. Stan Ioan PSD
228. Stanciu Anghel PSD
229. Stanciu Zisu PSD
230. Stănescu Alexandru PSD
231. Stroe Radu PSD
232. Suciu Vasile-Daniel PSD
233. Surugiu Iulian-Radu PNL
234. Szabó Ödön UDMR
235. Șcheau Ion PNL
236. Șimon Gheorghe PSD
237. Șoptică Costel PNL
238. Șova Lucian PSD
239. Tabugan Ion PSD
240. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
241. Tararache Mihai PNL
242. Tămâian Ioan PNL
243. Tănase Răzvan-Ionuț -
244. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
245. Tătaru Florin-Cristian PSD
246. Teju Sorin ALDE
247. Teodorescu Ioan Viorel PSD
248. Tiuch Cătălin PSD
249. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
250. Traicu Rodin PSD
251. Tudorache Daniel PSD
252. Tudorie Violeta PSD
253. Tudose Mihai PSD
254. Turcan Raluca PNL
255. Tușa Adriana Diana PNL
256. Țîmpău Radu Bogdan PNL
257. Udriște Gheorghe PNL
258. Urcan Ionaș-Florin PNL
259. Uricec Eugen Constantin PSD
260. Ursărescu Dorinel ALDE
261. Vainer Aurel Minoritati
262. Varga Lucia-Ana PNL
263. Vladu Iulian PNL
264. Vlase Petru Gabriel PSD
265. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
266. Vreme Valerian PSD
267. Weber Mihai PSD
268. Zaharcu Neviser PSD
269. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
270. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
271. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 24 ianuarie 2020, 5:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro