Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2015 > 14:41 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 septembrie 2015, ora 14:41

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:258 121 86 8 9 13 17 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adăscăliței Constantin PSD
2. Alexe Costel PNL
3. Alexe Florin-Alexandru PNL
4. Amet Varol Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andea Petru PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Anghel Gabriela-Lola ND
9. Arsene Ionel PSD
10. Avram Marian PNL
11. Axente Ioan PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Baltă Mihai PSD
15. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
16. Bălan Ion PSD
17. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Benga Ioan PSD
20. Berci Vasile PNL
21. Birchall Ana PSD
22. Bîrsășteanu Florică PSD
23. Blăjuț Viorel-Ionel ND
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bogdănici Camelia-Margareta PSD
27. Boghicevici Claudia PNL
28. Bónis István UDMR
29. Bordeianu Dan PSD
30. Bucura-Oprescu Simona PSD
31. Budurescu Daniel-Stamate PNL
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Burlacu Ștefan ND
35. Calimente Mihăiță PNL
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Canacheu Costică PNL
38. Cazan Mircea-Vasile PNL
39. Călin Ion PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cernea Remus-Florinel -
43. Cherecheș Florica PNL
44. Chirteș Ioan-Cristian PNL
45. Chirvăsuță Laurențiu PSD
46. Chițoiu Daniel ALDE
47. Cioată Cezar ALDE
48. Ciobanu Liliana ND
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
53. Cocei Erland PNL
54. Codîrlă Liviu PSD
55. Covaci Dorel PSD
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Crăciunescu Grigore PNL
58. Cristea Aurelia PSD
59. Cristea Victor PSD
60. Cristian Horia PNL
61. Cseke Attila-Zoltán UDMR
62. Cupă Ion ALDE
63. Cupșa Ioan PNL
64. Daea Petre PSD
65. Dalca Ștefan-Petru PSD
66. Dascălu Constantin PNL
67. Delureanu Virgil PSD
68. Diaconu Adrian-Nicolae PSD
69. Dima Toader PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Doboș Anton PNL
72. Dobre Mircea-Titus PSD
73. Dobre Victor Paul PNL
74. Dolha Mircea PNL
75. Dolha Nechita-Stelian PNL
76. Dragomir Gheorghe PNL
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
78. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
79. Dumbrăvanu Paul PNL
80. Dumitru Georgică ALDE
81. Dumitru Ioana-Jenica PSD
82. Emacu Gheorghe PSD
83. Enache Marian PSD
84. Eparu Ion PSD
85. Erdei Dolóczki István UDMR
86. Fejér László-Ődőn UDMR
87. Firczak Gheorghe Minoritati
88. Florea Damian ALDE
89. Fonta Nuțu PSD
90. Frăticiu Gheorghe PSD
91. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
92. Găină Mihăiță PSD
93. Geantă Florian Daniel PSD
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL
95. Gheorghe Florin PSD
96. Gheorghe Tinel PNL
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
98. Ghiță Sebastian-Aurelian PSD
99. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
101. Grama Horia PSD
102. Grecea Maria PNL
103. Grindeanu Sorin Mihai PSD
104. Gudu Vasile PNL
105. Guran Virgil PNL
106. Gvozdenovici Slavomir Minoritati
107. Harbuz Liviu PSD
108. Hărău Eleonora-Carmen PNL
109. Holban Titi PSD
110. Horga Vasile PNL
111. Iacoban Sorin-Avram PSD
112. Ialomițianu Gheorghe PNL
113. Iancu Iulian PSD
114. Iane Daniel PNL
115. Iane Ovidiu-Cristian PSD
116. Ibram Iusein Minoritati
117. Ignat Miron Minoritati
118. Intotero Natalia-Elena PSD
119. Ionescu George PNL
120. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
121. Ispir Raluca-Cristina PNL
122. Itu Cornel PSD
123. Khraibani Camelia PSD
124. Laza-Matiuța Liviu PNL
125. Longher Ghervazen Minoritati
126. Lubanovici Mircea PNL
127. Lupu Mihai PNL
128. Man Mircea PNL
129. Manea Victor-Gheorghe PNL
130. Manolescu Oana Minoritati
131. Marcoci Vlad PSD
132. Marcu Viorica PNL
133. Marian Ion Cristinel ND
134. Marica Petru-Sorin PSD
135. Marin Gheorghe PSD
136. Marin Laura PSD
137. Marocico Ion Minoritati
138. Márton Árpád-Francisc UDMR
139. Máté András-Levente UDMR
140. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
141. Mazilu Constantin PSD
142. Mihai Aurelian PNL
143. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
144. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
145. Mincă Liliana PSD
146. Mironescu Răzvan Horia PNL
147. Mîrza Gavril PSD
148. Mocanu Adrian PSD
149. Mocioalcă Ion PSD
150. Mocioi Niculina PNL
151. Moldovan Ioan ALDE
152. Moldovan Iosif UDMR
153. Motreanu Dan-Ștefan PNL
154. Muntean Mircia PSD
155. Munteanu Ioan PSD
156. Nassar Rodica PSD
157. Neacșu Marian PSD
158. Negruț Cornelia ALDE
159. Nica Nicolae-Ciprian PSD
160. Nichita Cristina PSD
161. Nicoară Romeo Florin PNL
162. Nicolae Alexandri PNL
163. Nicolae Florian PNL
164. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
165. Niculae Aurel PSD
166. Niculescu Dumitru PSD
167. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
168. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
169. Nistor Laurențiu PSD
170. Niță Emil PSD
171. Nosa Iuliu PSD
172. Oajdea Daniel Vasile ND
173. Oltean Ioan PNL
174. Orban Ludovic PNL
175. Oros Nechita-Adrian PNL
176. Palașcă Viorel ALDE
177. Paleologu Theodor PNL
178. Pambuccian Varujan Minoritati
179. Pană Adriana-Doina PSD
180. Pardău Dumitru PNL
181. Paul Maria-Andreea PNL
182. Pârgaru Ion PSD
183. Peia Ninel PSD
184. Petrescu Petre -
185. Petric Octavian PSD
186. Pistru Eusebiu-Manea PNL
187. Podașcă Gabriela-Maria PSD
188. Pop Georgian PSD
189. Popa Radu Mihai ND
190. Popescu Dan-Cristian PNL
191. Popescu Dumitru-Iulian PSD
192. Popoviciu Alin Augustin Florin PNL
193. Potor Călin PSD
194. Pușcaș Iacob PSD
195. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
196. Rădulescu Constantin PSD
197. Rădulescu Romeo -
198. Rățoi Neculai PSD
199. Reuer Elena-Ramona PNL
200. Rizea Cristian PSD
201. Sava Andrei-Valentin PSD
202. Sămărtinean Cornel-Mircea PNL
203. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
204. Scarlat George PNL
205. Secară Florin Mihail PNL
206. Sefer Cristian-George PSD
207. Seres Dénes UDMR
208. Simedru Dan Coriolan PNL
209. Simionescu Adrian Constantin PSD
210. Smarandache Miron Alexandru PSD
211. Solomon Adrian PSD
212. Stan Ioan PSD
213. Stativă Irinel Ioan PSD
214. Stănescu Alexandru PSD
215. Stragea Sorin Constantin PSD
216. Stroe Radu PSD
217. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
218. Suciu Vasile-Daniel PSD
219. Surdu Raluca PNL
220. Szabó Ödön UDMR
221. Șcheau Ion PNL
222. Șimon Gheorghe PSD
223. Ștefan Viorel PSD
224. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
225. Taloș Gheorghe-Mirel ALDE
226. Tararache Mihai PNL
227. Tănase Răzvan-Ionuț ND
228. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
229. Tătaru Florin-Cristian PSD
230. Teju Sorin ALDE
231. Teodorescu Cătălin-Florin PNL
232. Teodorescu Ioan Viorel PSD
233. Toader Mircea-Nicu PNL
234. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE
235. Tomac Eugen -
236. Traicu Rodin PSD
237. Tudorache Daniel PSD
238. Tudorie Violeta PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Tușa Adriana Diana PNL
241. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD
242. Țîmpău Radu Bogdan PNL
243. Udriște Gheorghe PNL
244. Ursărescu Dorinel ALDE
245. Vainer Aurel Minoritati
246. Varga Lucia-Ana PNL
247. Vasilică Radu Costin PSD
248. Vizitiu Sergiu-Constantin PSD
249. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
250. Voicu Mihai Alexandru PNL
251. Vreme Valerian PSD
252. Vulpescu Ioan PSD
253. Weber Mihai PSD
254. Zaharcu Neviser PSD
255. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
256. Zgonea Valeriu Ștefan PSD
257. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
258. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 24 ianuarie 2020, 4:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro